Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hearthstone nie działa - proszę o pomoc


alano26

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka otóż od kilku godzin mam problem ponieważ kiedy klikam w ikonke Hearthstone'a cały czas jest napisane "Uruchamianie Battle.netu..."

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Chodzi Ci o to?:

4392214088673031186888.png

Spróbuj odpalić grę jako administrator. Wejdź w opcje -> skanuj i napraw. Jeśli to nie pomoże to przeinstaluj grę i clienta.

Yykfu5r.png

Opublikowano

nadal nie działa :C

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Nadal to samo

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Wejdź do folderu gdzie masz zainstalowanego battle.neta, poszukaj tam folderu o nazwie "Battle.net.XXXX" gdzie XXXX to jakiś numerek, wejdź tam i uruchom Battle.net.exe

Opublikowano

Działa ;) Dziękuje bardzo

 

@Edit

 

Nie pocieszyłem się długo :C wchodzę w zakładkę gry a tam jest napisane :

 

Olaboga ,wystąpił błąd podczas wczytywania informacji o grze.

 

Niedobrze coś się zepsuło (albo zawiesiło). Spróbuj ponownie uruchomić aplikacje i/lub komputer

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

To w takim razie spróbuj przeinstalować battle.net

 

Ew. Wejdź do folderu gdzie masz hearthstone i odpal Hearthstone.exe, może pójdzie.

Opublikowano

Nie chce mi odinstalować gry w ogóle   o.O wyskakuje jakiś błąd :C próbuje teraz zaktualizować battle.netu poprzez instalator i coś tam ruszyło ale stoi tak od 4 minut :C jeśli chodzi o odpalenie Hearthstone przez .exe to włącza gre ale zaraz minimalizuje ją z komunikatem trwa uruchamianie battle.netu i tak stoi

 

@Edit

 

Co jeszcze mogę zrobić ?

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Pomoże ktoś ?

                                                         zgJ0B8x.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...