Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc z GTA V oraz wszystkim co związane z ps3 na ts/w grze :)


091

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Siemano, ostatnio zakupiłem nowiutką super slimke, powinna dojść do przyszłego wtorku. Będzie to moja pierwsze konsola, na żadnej nigdy nie grałem (zdarzyło się chyba tylko raz w tekena na ps2) również pierwszy raz będę grał w GTA i początki tego wszystkiego mogą być trudne, dlatego szukam osoby z którą mógłbym sobie posiedzieć na ts3 (lub innym komunikatorze), pogadać, pograć, poradzić się o rzeczach związanych z ps3 jak i GTA V.

 

@edit, proszę moderatorów o nie usuwanie na razie tego tematu, wiem, że jest osobny i podpięty, ale zbyt dużo osób tam nie zagląda (chodzi mi o ten z nickami z ps3), a mi zależy na znalezieniu kogoś pomocnego do wtorku.

Bywalec
Opublikowano

O PS3 możesz śmiało tutaj pytać, a dlaczego początki miałyby być trudne? Zacznij sobie od singla i będzie wszystko fajnie :)

Nie wiem jak ogółem robić cokolwiek na konsoli, a pada w życiu miałem w ręce 2 razy, dlatego szukam kogoś kto by mógł jakiś czas w ten poniedziałek/wtorek poświęcić chwile czasu na ts i mi mniej więcej wytłumaczyć co i jak.

Opublikowano

SP w GTA wszystko wyjasnia, nie mam dzialajacego mikrofonu tak to bym z toba pogral.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

W wtorek zapraszam od godziny 09:00 do godziny 13:00 zapraszam na ts3 :) wytłumaczę co i jak związane z ps3 oraz ewentualnie co i jak z gta :) 

Lecz w każdej grze posiadasz poradnik co jak robic :) 

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Bywalec
Opublikowano

W wtorek zapraszam od godziny 09:00 do godziny 13:00 zapraszam na ts3 :) wytłumaczę co i jak związane z ps3 oraz ewentualnie co i jak z gta :)

Lecz w każdej grze posiadasz poradnik co jak robic :)

Czy o 9 mi już dojdzie to nie jestem pewny, godziny po 15 nie mogą być?

Opublikowano

Czy o 9 mi już dojdzie to nie jestem pewny, godziny po 15 nie mogą być?

Nie zupełnie ponieważ od 16:00 jestem w pracy a do pracy muszę jakoś dojechać a w pracy nie będę rozmawiał przez skype chociaż mogę pisać np na gg/skype :) 

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Bywalec
Opublikowano

Nie zupełnie ponieważ od 16:00 jestem w pracy a do pracy muszę jakoś dojechać a w pracy nie będę rozmawiał przez skype chociaż mogę pisać np na gg/skype :)

To może w jakichś wieczorno-nocnych godzinach?

Opublikowano

Takie rozmówki, to sobie załatwiajcie na PW...

 

Masz pytania/problemy z grą, to pisz w dziale GTA lub załóż konkretny temat w dziale PlayStation.

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...