Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bo kto wycarruje jak nie ja


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w jakiej dywizji jesteś? i to smurf? 

 

okej, sprawdziłam :D kto wyccaruje jak nie Ty? w kilku grach widzę, że Ciebie nieźle wykreowali :D

ne zawsze ja tam gram<normale> :D ale prawda czasem mnie tez carruja :D chociaz, staty nie swiadcza o zadanym dmg i o tym co zrobilem :P

Hello there.

Opublikowano

Na normalu to sobie można ;p, one są od testowania champów i buildów :)

Aaa i nie rozumiem czemu połowa użytkowników obcina ssy... Co wy tam ukrywacie :P?

Opublikowano

Na normalu to sobie można ;p, one są od testowania champów i buildów :)

Aaa i nie rozumiem czemu połowa użytkowników obcina ssy... Co wy tam ukrywacie :P?

Ja ukrywam ss'y, żeby screeny były bardziej przejrzyste, według mnie jest tak ładniej.

 

Eee tam normal, chociaż zastanawiam się, jak ty to wygrałeś? ;p

Opublikowano

Ja ukrywam ss'y, żeby screeny były bardziej przejrzyste, według mnie jest tak ładniej.

 

Eee tam normal, chociaż zastanawiam się, jak ty to wygrałeś? ;p

too good mechanics for their vayne, zreszta yoomu > pd, nakierowalem moja dziewczyne <karme> by zrobila frozen hearta i jako ze ich adc nie umial sie pozycjonowac to zajebalem na 3 hity

Hello there.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...