Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymyślcie jakiś kreatywny nick do lola.


TamTamTurutu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WizGoTho, Andariel, Visum, BadToster, Introldion


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TY właśnie powiedziałeś, że wszystkie nicki z gogle są pozajmowane? :D

Wszystkie fajne są zajęte :3 

TY właśnie powiedziałeś, że wszystkie nicki z gogle są pozajmowane? :D

Niech użytkownicy forum się wykażą swoją kreatywnością :> 

63038249597039780736.jpg

Opublikowano

RuchamAnnie69

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Taka prawda, że jeśli ktoś chce dla siebie nick to lepiej niech sam go wymyśli :) Niech użyje jakiejś nazwy, która mu się podoba albo imie jakiejś ulubionej postaci z gry ;)

916741414680034286162.png

Opublikowano

Taka prawda, że jeśli ktoś chce dla siebie nick to lepiej niech sam go wymyśli :) Niech użyje jakiejś nazwy, która mu się podoba albo imie jakiejś ulubionej postaci z gry ;)

Nie jestem kreatywny :) dlatego założyłem ten temat

Bob Marlej

Zajęte ;d

63038249597039780736.jpg

Opublikowano

W obecnej chwili twój pierwszy nick który napisałeś jest najlepszy 

a ten SpeeScyth to jakieś słowo czy tak wymyślony ? :D

Wymyślony, tylko na potrzeby tego tematu z 10 min pomyślałem ale jednak brzmi nieźle :)

Opublikowano

JadeNaBoluHeHe

GetsugaTenshooo - takie cuś xD

CuuuteBadger - słoodki borsuk

EloHellNieIstnieje

BobyBudownicze

EloHellNieIstnieje to chyba najlepszy nick z tych które wymieniłeś :D

63038249597039780736.jpg

Opublikowano

Arakiel , Danjal , Erlik , Jetrel

 

good ?

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano
Adusk Ight'en Chrum Samssam Stiez Delqua Banzkim

Aneng Athimyer Rynelm Itirr Ildyough Hat'ardo Thrir

Ghather Dra'urni Ardest Nyemos Perarech Nys'tan Eelmy

Chaev Mylol Achem Ackl Bukyna Thriny Turdit

Aleum Ashnya Omough Sayeldy Thraes Defyn Issray

Erlum Etulo Craqua Mosase On'dan Inanysban Pumim

Zheasan Ackril Riseld Hathindel Traydtas Zokes Itaio

Tonetu En'lyeu Tont Estryn Enshy Agerany Neildtan

Tonina Hatmorm Ryn'chea Yessy Ormine Nithaugh Itedan

Deltur Senasi Loackad Tinaugh Etrad Itdra Untor

Enkan Ack'qua Suzit Elmissa Estackvor Byeld Pertaiem

Onnos Ineald Ainai Claild Hatas Talex Sheser

Yendo Eldath Ithata Raildroth Torsamkelrakon Zenisa Etos

Stof Engild Holori Entor Oesta Palerough Warightroth

Ashb Tinaldrad Eldetver Uskemhon Ing'tin Kal'ild Uolda

Chaema Oughservor Dakedi Atbani Sereno Omathrod Queos

Ykeili Urny Rheosryn Ched Taneang Fexem Skel'usk

xDDDD

ahri.png

Sygna by Nyshix

Opublikowano

Ten nick to chyba tak totalnie wymyślony  czy jakieś skróty ? 

Przerobione z "Chipsy, cola, gramy w lola" Chipsy - Czep, Cola, - Kol, Mag to wiadomo.

 

Jeszcze Nertlolorold

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...