Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Udostępnimy WIELKĄ strefe na naszym TS !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oferujemy :


- Licencje Non-profit license 512 slotów


- Łatwą domene


- Świetnie zrobione Rangi/Kanały


- Właścicielowi Serwera MT2 Full Prawa !


- żadnych ograniczeń kanałowych oraz rangowych


- Niskie Pingi


- Ogarniętą Administracje


- Pomoc Techniczną 24/7


- Poke Bota oraz Music Bota


i wiele więcej.


 


Oczekujemy :


- Metin2 Musi być Dedykowany


- Administracja musi być ogarnięta


- Metin ma w najbliższym czasie startować lub już stać.


- Dobrego Kontaktu


- Aktywności Administracji na TS


 


Więcej informacji na :


Gadu-Gadu : 42598558


Na TS - xxx


oraz PW !.


Opublikowano

Jak szukacie ts'a co padnie na shoota to polecam.

Serwer nie stoi na hosteamie tylko jakimś gówienku

Napisałem tutaj gdzieś że jest z Host teamu ? a po drugie skoro padnie na shoota to pokaż i rozwal TS ;) ponieważ ts jest na mocnej stabilnej maszynie na NetSpeaku :)

Opublikowano

Jak szukacie ts'a co padnie na shoota to polecam.

Serwer nie stoi na hosteamie tylko jakimś gówienku

Nie wszystko musi stać na hosteam aby nie padło.

 

@nie wiem czy polecić, widziałem że kiedyś ten ts miał blacklsite.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie wszystko musi stać na hosteam aby nie padło.

 

@nie wiem czy polecić, widziałem że kiedyś ten ts miał blacklsite.

Black Liste miał przez sponsora którym miał crashowana licencje :) a teraz kupiłem własnego TS i jest normalna licencja :)

Opublikowano

Jak szukacie ts'a co padnie na shoota to polecam.

Serwer nie stoi na hosteamie tylko jakimś gówienku

hostem tez pada jak szmata  więc nie rozumie twojej bezwartościowej wypowiedzi  usłyszałeś od kogoś jak jara sie hosteam- em a on ostatnio stracił na popularności  każdy hosting jest dobry oczywiście po wybraniu oferty za większy hajs to wiadome ;)

 

 

 

@ topic Polecam na net-speaku  jak najbardziej stabilny serwer.  Ogarnięta administracja itp naprawdę warto,wszystko bez problemów można się dogadać w każdej sprawie .

Opublikowano

hostem tez pada jak szmata  więc nie rozumie twojej bezwartościowej wypowiedzi  usłyszałeś od kogoś jak jara sie hosteam- em a on ostatnio stracił na popularności  każdy hosting jest dobry oczywiście po wybraniu oferty za większy hajs to wiadome ;)

 

 

 

@ topic Polecam na net-speaku  jak najbardziej stabilny serwer.  Ogarnięta administracja itp naprawdę warto,wszystko bez problemów można się dogadać w każdej sprawie .

Dokładnie tym bardziej że nie mam jakiegoś mini vps tylko jedną z lepszych ofert na net-speaku ;)

Opublikowano

Jak mozna oferować licencje npl na której nie można zarabiać? Podpięcie serwera mt2 pod ts z tak ową licencją to BL maxymalnie do 72h, Nie Polecam wychodzi tutaj niekompetencja administracji.

 

Ps: Stabilna maszyna na net-speak ahahah do tej pory Mariusz aKa net-speak nie potrafi zabezpieczyć portu 88 więc nie wprowadzaj ludzi w błąd bo zwykłym tcp, udp na 88 ze zwyklego vps z przepustowością 100mb wywalisz net-speak kolego.

Opublikowano

Jak mozna oferować licencje npl na której nie można zarabiać? Podpięcie serwera mt2 pod ts z tak ową licencją to BL maxymalnie do 72h, Nie Polecam wychodzi tutaj niekompetencja administracji.

 

Ps: Stabilna maszyna na net-speak ahahah do tej pory Mariusz aKa net-speak nie potrafi zabezpieczyć portu 88 więc nie wprowadzaj ludzi w błąd bo zwykłym tcp, udp na 88 ze zwyklego vps z przepustowością 100mb wywalisz net-speak kolego.

 a napisał to największy frajer i  pizda w świecie metina  który ma tak zjebaną banie ze ddosuje każdy serwer który  jest lepszy niż jego   ;)  i spokojnych ludzi przebywających także na tsach 

ps. mks ty lepiej pilnuj swojego tsa ;)

 

 

@ topic Jak najbardziej polecam dawida ogarniety chłopak zna się na rzeczy zawsze miło się z nim idzie dogadać + stabliny ts 

Opublikowano

WGW i co że nie z hosteamu? Hosteam lepszy? Każda maszyna pada wystarczy dobrze się znać ;) Widocznie mało wiesz :4

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Serwer stoi na jakimś gównie :P Powodzenia

Prosiłbym o mega Warna dla ciebie gdyż przy każdym temacie nabijasz sobie posty...nie byłeś nawet na TS a komentujesz,,Skoro nie byłeś na TS skąd wiesz że stoi na jakimś gównie !? ?Moderatora prosze o mega warna dla tego pana.

Opublikowano

Polecam Pana.

Każdy popełnia błędy, no i nie każdy dopiera dobrze team.

Miał swoje błędy w życiu, lecz zaczyna być ogarnięty w te sprawy.

Nie ocenia się ludzi po błędach.

Powodzenia z teamspeak'iem.

Pozdrawiam. 

837341413742376668518.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...