Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wrześniowy, nowy tryb - Wyścigowy Chaffee


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potwierdzona informacja, we wrześniu ujrzymy kolejny tryb, podobny do Karla, czy piłki czołgowej. Nazywać się będzie "Wielki Wyścig!".

 

Znamy także misje, jakie będą podczas tego eventu:

 

- „Ścigacz”

Cel: Wygrać wyścig, prowadząc sportowego Chaffee.

 

- „Bieg długodystansowy”

Cel: Wygrać 50 wyścigów i zdobyć łącznie 1000 punktów zajęcia bazy, prowadząc sportowego Chaffee.

 

- „Zwycięski sprint”

Cel: Przetrwać i wygrać wyścig, prowadzić sportowego Chaffee.

 

- „Drużynowy start”

Cel: Wygrać wyścig jako członek plutonu, prowadząc sportowego Chaffee. Wszyscy członkowie plutonu muszą przetrwać.
Misję można wypełnić 3 razy.

 

Co do nagród jeszcze nie ma informacji.

 

Zapowiada się na prawdę ciekawie. Wyścigi, drużyny, decap!? Tylko czekać...

 

Źródło: http://www.dom1n.com/newsy/wyscigi-chaffee/

Opublikowano

Oby mu zwiększyli V-max, bo z obecnym będzie słabo. Czemu po prostu nie użyją T-50-2?

 

PS: Pewnie po wykonaniu wszystkich tych misji po x razy będzie niskotierowy premtank, może T2 lt?

Opublikowano

A no tak. Hallack nagrał film z wyglądem mapy jakiś 2 miechy temu

 

Hehe, nagrał film z mapy, którą dopiero tworzą :)?

Opublikowano

Nagrał filmik z "moda", a tak dokładniej to tekstury, gdzie któraś mapa wygląda jak tor wyścigowy.

Juri - ban him plz. Ciągle ludzi w błąd wprowadza... Jeszcze się go posłuchają i co będzie?

Opublikowano

Zawsze będzie coś innego niż randomy.

Ciekawią mnie najbardziej nagrody. Pewnie będzie jak z T-62A Sport będzie jakiś exp...

Opublikowano

Nagrał filmik z "moda", a tak dokładniej to tekstury, gdzie któraś mapa wygląda jak tor wyścigowy.

Juri - ban him plz. Ciągle ludzi w błąd wprowadza... Jeszcze się go posłuchają i co będzie?

Przecież on nie ma skila HEU HEU HUE i dlatego wprowadza w błąd .

 

 

Mama nadzieje na silnik co najmniej 750 lub 1000 km oraz zwiększenie prędkości do 72km/h i więcej HP jak można strzelać .

M24 zdobi mój garaż i wiem że w tej wersji te wyścigi nie będą porywające ...

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...