Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj czy jesteś dobry w programowaniu umiesz pisać zaawansowane skrypty, programy i inne rzeczy ? 

Zapraszamy cię do naszej grupy. 
Wymagania: 

Wiek 15 minimum 
Umieć pisać w językach minimalnie 1 
Poczucie Humoru. 

Programktóry zrobimy a ten program przykładowo wykrada dane z innego komputera jest on tylko do celów sprawdzenia przetestowania ! . 


Jakieś pytania pisz  ;) !!! musi być nas jak najwięcej. 

Pasja ma nas łączyć nie rozdzielać ! 

 

Kogo zainteresowało i spełnia wymagania pisać na skype : konrad24102001    !

Opublikowano

Z tego co wiem to Anonymus można zostać bez żadnych wymagań rekrutacji itp podobno się nim zostaje tak poprostu ... I po za tym oni są Anonimowi więc nikt się praktycznie nie zna więc ? :>

A tak moim zdaniem Anonymous to jakaś grupa wymyślona przez gimbusów, bo jakoś mi się nie wydaję że szanujący się programista czy haker byłby w takiej grupie ;) Wydaje mi się że 99 % tej nternetowej grupy to nastolatki które umieją napisać kalkulator ;)

Opublikowano

Ja chętnie bym wstąpił, pod warunkiem, że nie shakjerujecie mojej maszynki, ok ?

 

Bo się trochę cykam...

Opublikowano

Z tego co wiem to Anonymus można zostać bez żadnych wymagań rekrutacji itp podobno się nim zostaje tak poprostu ... I po za tym oni są Anonimowi więc nikt się praktycznie nie zna więc ? :>

 

A tak moim zdaniem Anonymous to jakaś grupa wymyślona przez gimbusów, bo jakoś mi się nie wydaję że szanujący się programista czy haker byłby w takiej grupie ;) Wydaje mi się że 99 % tej nternetowej grupy to nastolatki które umieją napisać kalkulator ;)

Tak i gimby by strony rządów hackowali Kappa :D

@top

Proszę o kontakt pw potrafię pisać w języku polskim.

Opublikowano

Mogę dołączyć? Umiem Angielski i trochę języka C Hashtag.

Opublikowano

Ja mam 14 lat, ale poczucie humoru mam. Zawsze mogę jebnąć jakiegoś suchara jak będziemy gadać. Jeśli chodzi o języki to migowy opanowany do perfekcji.

Opublikowano

Zastanawia mnie jedno napisałeś że 

 

 

 

Programktóry zrobimy a ten program przykładowo wykrada dane z innego komputera jest on tylko do celów sprawdzenia przetestowania ! . 

 

 

Tylko że może zawęź co to za język bo jeden przyjdzie ze znajomością Javy drugi z C++ a trzeci z PHP! No chyba że chcesz zrobić ekipę w której będzie wielu programistów specjalizujących się w różnych językach! W co wątpię bo napisałeś że zrobicie program który będziecie testować!

A dodatkowo trochę się zastanawiam jak chcesz to zrobić, bo żeby włamać się na czyjś komputer trzeba mieć dobrą znajomość działania systemu, znać asseblera (bynajmnie jest to dobre rozwiązanie) i też co jest równo ważne kodeks karny :)

Pozdr 

 

PS: jeśli znasz się na Systemach i wg to spx już nic nie mówię 

Cześć...

Opublikowano

Tak i gimby by strony rządów hackowali Kappa :D

@top

Proszę o kontakt pw potrafię pisać w języku polskim.

To sarkazm czy ignorancja ? Zablokowanie strony rządu to kwestia portfela(DDOS), deface strony PO? Proszę błąd był znany od wyborów znajdował się w reklamach budowy dróg, jeżeli ktoś sprawdził devilteam to wiedział. Reszta to zwykłe DDOS'y.

 

 

polskawbudowie/index.php?dzial=katalog-inwestycji&w=12

 

 

Ludzie pokroju Cyber Berkrutu i ataku na Prezydent.pl i Papiery wartościowe "shakowane" a dokładniej DDOS.

"No jestem pod wrażeniem."

 

Deface strony ogórki...

To samo anonimowi.

Opublikowano

Witaj czy jesteś dobry w programowaniu umiesz pisać zaawansowane skrypty, programy i inne rzeczy ? 

 

Zapraszamy cię do naszej grupy. 

Wymagania: 

 

Wiek 15 minimum 

Umieć pisać w językach minimalnie 1 

Poczucie Humoru. 

 

Programktóry zrobimy a ten program przykładowo wykrada dane z innego komputera jest on tylko do celów sprawdzenia przetestowania ! . 

 

 

Jakieś pytania pisz  ;) !!! musi być nas jak najwięcej. 

 

Pasja ma nas łączyć nie rozdzielać ! 

a co ja bede mial z przylaczenia sie do tego? mianujecie mnie glownym inzynierem technicznym, bo potrafie pisac w 7 jezykach? w czym jest haczyk? mam pomoc napisac program do wykradania hasel z tibii, tak dla przetestowania? xD

Opublikowano

Sorry ale ten mur jest nie do przeskoczenia.

 

Wujek musi być prawnym opiekunem, wiec mam propozycje zamorduj rodzinę. I tak będziesz żył na krawędzi wiec jedno przestępstwo czy dwa to jeden ch*j.

Opublikowano

Zastanawia mnie dlaczego autor tematu przestał się nim interesować i odpowiadać na pytania ;)

Czyżby bał się że zostanie wyśmiany? :?

Tak na marginesie to ciekawe czy autor sam ma 15 lat! :)

 

@top 

Żeby żaden mod się nie przyczepił o off-top to zadam pytanie autorowi (mam nadzieje że odpisze [chodź pewnie nie mam na co liczyć] :) )

Czy osoby które zostaną dołączone do "teamu" będą miały jakąś pensje i czy umowa jest na stałe czy jakaś śmiecióka, bo dla mnie to ważne! Muszę przecież za coś grzywnę zapłacić jak już nas złapią 

Cześć...

Opublikowano

Zastanawia mnie dlaczego autor tematu przestał się nim interesować i odpowiadać na pytania ;)

Czyżby bał się że zostanie wyśmiany? :?

Tak na marginesie to ciekawe czy autor sam ma 15 lat! :)

 

@top 

Żeby żaden mod się nie przyczepił o off-top to zadam pytanie autorowi (mam nadzieje że odpisze [chodź pewnie nie mam na co liczyć] :) )

Czy osoby które zostaną dołączone do "teamu" będą miały jakąś pensje i czy umowa jest na stałe czy jakaś śmiecióka, bo dla mnie to ważne! Muszę przecież za coś grzywnę zapłacić jak już nas złapią 

Ludzie skończcie już karmić tego trola xD

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano
 Ludzie skończcie już karmić tego trola  xD

 

My tylko chcemy coś shakjerować, uszanował byś umiejętności, a jak nie to zaraz ddos poleci kurde, szykuj firewallsa dobrego !

 

A tak na serio to już się robi nudne, myślę, że temat można by zamknąć bo nie oszukujmy się, nie ma on żadnego celu ;/

Opublikowano

Anoni... kiedyś byli kimś(niektórzy nadal są), ale stało się z nimi to samo co z terminem "hacker" - gimbusy używające LOIC zaczęli nazywać siebie anonymous i się przyjęło...

 

@topic, 

 

"Program, który zrobimy a ten program przykładowo wykrada dane z innego komputera jest on tylko do celów sprawdzenia i przetestowania ! ." nie łatwiej napisać trojan?

Nie pomagam na PW, od tego macie forum!!!

 

#PHP-things

 

 

08FMpDu.png

 

Opublikowano

My tylko chcemy coś shakjerować, uszanował byś umiejętności, a jak nie to zaraz ddos poleci kurde, szykuj firewallsa dobrego !

 

A tak na serio to już się robi nudne, myślę, że temat można by zamknąć bo nie oszukujmy się, nie ma on żadnego celu ;/

1402623709051.jpg

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

Zapłace wam jak zrobicie takiego wirusa, rze jak moja kolerzanka bendzie chiała zobaczyć porno to zamiast łysego z brazzers bendzie mója twarz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...