Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Przydatnych Ciekawostek


louson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to ciekawe ale zamieszczam tylko te Przydatne Ciekawostki .

a to że quinn nie musi być stunowana przez pantheona ?

 

 

gdy pantheon użyje stuna na quinn a ta sie od niego odbije(e) to nie zostanie ze ogłószona

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

26 punkt troche bez sensu, zmodyfikuj go, że można przerwać każdy rodzaj dasha ( nie mylić z blinkiem ) czyli e kha zixa, q sejuani, w leblanc ( pierwsze ), w pantheona - wystarczy w dobrym momencie dac knock backa/up( nie jestem pewien czy dziala z stunem ), nie dotyczy blinków czyli flasha, w zeda, drugiego W leblanc ( jak sie cofa ), e ezreala i takie tam
i jeszcze najwazniejsza rzecz jak rozpoznac shaco, bo mozna ja zawsze wykonac - klon otrzymuje o polowe wieksze obrazenia:) ( robimy np aa na shaco i jezeli to wycwiczymy to widzimy odrazu, a jak nie to mozemy zrobic aa na drugiego shaco i zobaczyc ktory zrobil wiecej ( nie pomylic sie z krytami i takie tam))

Opublikowano

gnar może zadać "zasięgowy" cioś z dużej formy jeśli przetransformujemy się podczas trwania animacji rzutu zasięg AA będzie od małego gnara ale obrażenia od Mega- możesz dodać :D

lo6i.jpg


Masz problem? Wrób to co Happy i zeżryj jakąś rybkę :v

Opublikowano

Parę ciekawostek tym razem paczka
1.jeżeli zrobimy dobry timing możemy przedłużyć czas trwania nieśmiertelności vlada o parę sekund poprzez zhonye
2.pantheon może użyć zhonyi podczas gdy jest w powietrzu za pomocą ulta zada dmg ale spadnie troszkę później 
3.Maksymalny czas trwania stuna z ulta ashe to 5 sekund 
4.jeżeli w grze jest więcej niż 1 ninja (zed,akali,shen,kannen) każdy otrzymuje -1 maks hp +kolejne 1 za każdego ninje
5.przy maksymalnym AS shyvana może pozostać na zawsze w formie smoka pod warunkiem że ma do bicia nieruchomy cel
6.możemy podążać za np. TF'em podczas ulta przy pomocy ulta vi (nie wiem czy naprawione czy nie ostatnio nie gram vi za dużo)
7.nie ma teoretycznie limitu życia,Ad oraz AP ogranicza nas tylko 6 itemków (veigar approves)
8.Q vayne przed nerfem robiło na 1 poziomie więcej dmg niż obecnie na 5
9.vayne może przy pomocy Q przechodzić przez niektóre ściany lecz wymaga to dużego skill 

lo6i.jpg


Masz problem? Wrób to co Happy i zeżryj jakąś rybkę :v

Opublikowano

Parę ciekawostek tym razem paczka

1.jeżeli zrobimy dobry timing możemy przedłużyć czas trwania nieśmiertelności vlada o parę sekund poprzez zhonye

2.pantheon może użyć zhonyi podczas gdy jest w powietrzu za pomocą ulta zada dmg ale spadnie troszkę później 

3.Maksymalny czas trwania stuna z ulta ashe to 5 sekund 

4.jeżeli w grze jest więcej niż 1 ninja (zed,akali,shen,kannen) każdy otrzymuje -1 maks hp +kolejne 1 za każdego ninje

5.przy maksymalnym AS shyvana może pozostać na zawsze w formie smoka pod warunkiem że ma do bicia nieruchomy cel

6.możemy podążać za np. TF'em podczas ulta przy pomocy ulta vi (nie wiem czy naprawione czy nie ostatnio nie gram vi za dużo)

7.nie ma teoretycznie limitu życia,Ad oraz AP ogranicza nas tylko 6 itemków (veigar approves)

8.Q vayne przed nerfem robiło na 1 poziomie więcej dmg niż obecnie na 5

9.vayne może przy pomocy Q przechodzić przez niektóre ściany lecz wymaga to dużego skill 

 

 

Dzięki ale użyję tylko pkt. 6 . Jest najciekawszy i przydatny . Inne punkty które wymieniłeś aż tak się nie przydadzą w grze . 

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Błagam, te spacje przed kropkami i przecinkami, to boli, gryzie i gwałci. I ogólne sformatowanie tekstu, to nie wygląda ładnie i jakoś niespecjalnie chce się czytać :s 

 

Poprawka przy adc - żaden nie jest w stanie na obecną chwilę bić barona bez otrzymywania dmg. 

Informacja o smite do wyrzucenia, ze względu na zmiany jakie zaszły.

Informacja o "Teemo ma global taunta" to chyba jakiś nieudany żart. Jak robimy poradnik to chyba nie robimy sobie jaj, które mogą wprowadzić nowych graczy w błąd.

Zdaje mi się, że bug odnośnie Quinn został naprawiony...

 

odnośnie ciekawostek to z W LB można uniknąć ultów takich jak np. Ashe, Jinx, Ezre - wystarczy odpowiednio wytajmingować skok i powrót. 

Opublikowano

Rengar moze przeskoczyc na barona oraz drake zza sciany, gdy ma sie 6 stack oraz dobrze sie wymierzy.

 

Jaxem mozna przeskoczyc do warda przeciwnika z Q, tak samo jak na Rengarze.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Błagam, te spacje przed kropkami i przecinkami, to boli, gryzie i gwałci. I ogólne sformatowanie tekstu, to nie wygląda ładnie i jakoś niespecjalnie chce się czytać :s 

 

Poprawka przy adc - żaden nie jest w stanie na obecną chwilę bić barona bez otrzymywania dmg. 

Informacja o smite do wyrzucenia, ze względu na zmiany jakie zaszły.

Informacja o "Teemo ma global taunta" to chyba jakiś nieudany żart. Jak robimy poradnik to chyba nie robimy sobie jaj, które mogą wprowadzić nowych graczy w błąd.

Zdaje mi się, że bug odnośnie Quinn został naprawiony...

 

odnośnie ciekawostek to z W LB można uniknąć ultów takich jak np. Ashe, Jinx, Ezre - wystarczy odpowiednio wytajmingować skok i powrót. 

Co do unikania W LB, to zadna porada, mozna by podpiac pod to kazdy dash i kazdy skillshot, unikniecie Ulta Karthusa ktorego nie da sie uniknac zwyklym krokiem czy dashem to juz porada/ciekawostka bo nie kazdy moze o tym wiedziec.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...