Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skład 4-1-2-1-2 do 2mln, najlepiej BPL/MLS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry: FIFA 14
Hybryda; Jak złożysz coś ciekawego to czemu nie ^_^
Liga lub narodowość: najlepiej BPL/MLS totsy ale jestem otwarty na propozycje
Formacja:4:1:2:1:2
Ilość monet: 2.000.000 mln
Platforma:  PC
Czego oczekuję: Mocnych strzałów, 4 gwiazdki dryblingu i w miarę szybcy ;) \

 

 

                                                                     2 LAJKI ZA KAŻDY SKŁAD

Opublikowano

Hmm takie coś z tą formacją wykombinowałem http://www.futhead.com/14/squads/16189063/ . Mam nadzieje że przypadnie Ci do gustu. Jak dasz trenera jakiegoś z MLS to Dempsey będzie miał więcej zgrania ;)

 

Nawet dobry skład, ale to nie to czego szukam :ninja:

 

@@@@@@@

 

Stworzyłem takie cudo http://www.futhead.com/14/squads/16196043/      <------ Nada się do 1 ligi ?

 

Czy zamiast neymara dać sancheza Imotma ?

Opublikowano

Nie grałem Neymarem. Ale Imotmem Sancheza grało mi się z*********e :D

I moim zdaniem Imotm Muller to zły wybór ponieważ jego Workrate'y są High/High i będzie się częściej do obrony wracał niż wystawiał się na ataku ;) Ale jak kto woli ;)

Opublikowano

Zrobi mi ktoś jeszcze hybrydę z Neymarem do 2 kk ( w tym neymar ) prócz bundesligi.

 

2 like za każdy skład

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...