Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań itp Warto grać? Opłaca się grać? Czy da się grać?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey mam takie do was pytanko a właściwie to parę pytań.

Jaki serwer prywatny byście polecili początkującemu graczu?

Jak się łatwo dorobić czy to pl czy też jakiś priv.

Jak kupywać taniej a sprzedawać drożej?

Jak zdobyć lepsze eq?

Warto Wykonywać misje? (chodzi tutaj pl)

Jak mięc chęć do gry? (gdy ja się traci po np spalonym eq)

 

Mimo że gram w metina od 2007 i to były chyba niemieckie lub anglieskie serwery bez bota wbiłem do max 40 lvl a potem się poddawałem bo nie miałem eq i wgl kasy.

Poddawalem się i jestem noobem czy mija to juz 6 lub 7 rok tej że gry a ja nadal jestem nooobem w tym metinie. 

W 2014 w styczniu chyba z kolegą zaczołem grać na bocie. 

Mimo ze miałem wiecej kasy na start i lepszy komputer na którym mogłem wiecej metinow postawić i grać (i bocić) po wbiciu 63 lvl nie wiedziałem co mam robić dalej bo miałem eq z 40 lvl -,-

Wiec jak zdobyć eq i nadal mieć je na bierzący lvl?

Łatwo się expi ale trudniej sie robi eq i kołuje kase? Jak to nadrobić?

 

Jak miałbym teraz zacząć grać na plu to na jakim świecie?

Gdzie miałbym szanse pograć dobrze i z serwerem gdzie ludzie grają?

Opłaca sie grać?

Mimo że grałem w tere, aiona i inne tego typu gier, do metina najczęściej wracam.

Mimo że oglądałem kiedys te fubuxmetiny (juz nie ogladam cepa, bo była ta afera itp), i tego isamuxpompa (co się wypalił ziomek).

 

Chciałbym poznać tą grę od podstaw do końca.

Jak to zrobić? Gdzie znajdę pomoc na moje pytania?

 

~~Dzieki za przeczytanko i lajki za pomoc będą~~ 

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Ja polecam PandoreMT2 albo DiamondMT2 najlepsze i największe polskie serwery.

Najlepiej się dorobić na DT albo na metki w lesie jak zawsze było.

Lepsze eq? wbić boja na plku i chodzić do m2 na metki i oddawać expa na gildie.

misje oplaca sie robic bo na wiekszych lvl bez bonusow nie dasz rady

graj z przerwami 1 dniowymi bedziesz mial wieksza chec i bedziesz lepiej myslal

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Ja polecam PandoreMT2 albo DiamondMT2 najlepsze i największe polskie serwery.

 

 

Gościu Diamondmt2 już dawno padł..

Opublikowano

Jaki serwer prywatny byście polecili początkującemu graczu? Jeśli glogal to Metin2.sg, priv obojętne ^^

Jak się łatwo dorobić czy to pl czy też jakiś priv. Boty, drop na 35 na metkach, dt.

Jak kupywać taniej a sprzedawać drożej? Poświęcasz troche czasu na obeznaniu cen potem szukasz czegoś po taniości.

Jak zdobyć lepsze eq? Kup, ulepsz. (polecam kupić gotowce za hajs z dropu)

Warto Wykonywać misje? (chodzi tutaj pl) Tak, ale nie wszystkie

Jak mięc chęć do gry? (gdy ja się traci po np spalonym eq) Na to odpowiedz sobie sam :D

Jak miałbym teraz zacząć grać na plu to na jakim świecie? Polecam TBD.

Gdzie miałbym szanse pograć dobrze i z serwerem gdzie ludzie grają? Prywatne serwery z 2k+online lub global.

Opłaca sie grać? Jak dla mnie na pl nie, wole privy i SG.

Jak to zrobić? Gdzie znajdę pomoc na moje pytania? MPC forum do usług  :)

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

@Vaiktar Prawie wszystkie, bez polowan na dany lvl, z ksiąg misji ( tylko na kamienie duchowe można porobic ), i kilka innych np. najlepsza książka kucharska, futro wilka dla starszej pani itd. :D

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Jaki serwer prywatny byście polecili początkującemu graczu? - 

http://www.mpcforum.pl/topic/1257493-nie-wiesz-gdzie-grac-szukasz-serwera-zapytaj-tutaj/page-22

Zapraszam

Jak się łatwo dorobić czy to pl czy też jakiś priv. - Na PLu wbijasz 22 lvl idziesz na Loch Małp i dropisz medale, potem wbijasz 30 lvl i fishbot.

Jak kupywać taniej a sprzedawać drożej? - Musisz poznać najpierw ceny.

Jak zdobyć lepsze eq? - Kupować, dropić i ulepszać.

Warto Wykonywać misje? (chodzi tutaj pl) - tak

Jak mięc chęć do gry? (gdy ja się traci po np spalonym eq) - może PVP ? :D

Jak miałbym teraz zacząć grać na plu to na jakim świecie? - TBD

Gdzie miałbym szanse pograć dobrze i z serwerem gdzie ludzie grają?  - PL, SG i privy

Opłaca sie grać? - Na PLu nie

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...