Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wersja gry: 17
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: i3-4330 3.5GHz
Karta graficzna: GeForce GTX650 Ti
System operacyjny: 7 (być może potem 10)
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Procesor masz lepszy niż rekomendują, ale za to kartę graficzną gorszą. Myślę, że FIFA 17 będzie Ci chodzić na średnich/niskich ustawieniach graficznych. ;)

 

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wersja gry: fifa 16

Laptop(Tak/Nie): ye

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel pentium 2.16 GHz

Karta graficzna: Intel HD Graphics

System operacyjny: win 7

Ilość ram: 3,89 gb

Rozdzielczość monitora: mam 2 planuje grac na tym od lapka. (nwm jaka rozdzielczosc )

Pokémon Polish Community

Pokémonowy serwer Discord!

Opublikowano
Wersja gry: fifa 16
Laptop(Tak/Nie): ye
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel pentium 2.16 GHz
Karta graficzna: Intel HD Graphics
System operacyjny: win 7
Ilość ram: 3,89 gb
Rozdzielczość monitora: mam 2 planuje grac na tym od lapka. (nwm jaka rozdzielczosc )

Za mało informacji o karcie graficznej, ale i tak wątpię, że Ci pójdzie.

 

Opublikowano
Wersja gry: 17

Laptop(Tak/Nie): Nope

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: i3 2100

Karta graficzna: gtx 550ti 1gb

System operacyjny: Win 7

Ilość ram: 4gb 

Rozdzielczość monitora: 1440x900

Pomogłem ?? like

Opublikowano
Wersja gry: 17
Laptop(Tak/Nie): Nope
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: i3 2100
Karta graficzna: gtx 550ti 1gb
System operacyjny: Win 7
Ilość ram: 4gb 
Rozdzielczość monitora: 1440x900

Na Twoim miejscu nawet bym się nie łudził, że Ci pójdzie. Kartę graficzną musiałbyś mieć minimalnie 2GB, zaś procesor - 4-rdzeniowy, a Ty posiadasz ich tylko 3.

 

Opublikowano
Wersja gry: 14/15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD FX™-6300 Six-Core Processor

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti

System operacyjny: Windows 7 Home Premium

Ilość ram: 4,00 GB

Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080

844637.jpg

Opublikowano

Wersja gry: 17

Laptop(TAK/Nie): Nie

Wersja systemu(32/64 bit): 64

Procesor: APU A10 6800K 4x4,1GHz

Karta graficzna: Radeon HD 8670D

System operacyjny: Windows 7

Ilość Ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1280x1024

 

Lub

 

Wersja gry: 17

Laptop(TAK/Nie): Nie

Wersja systemu(32/64 bit): 64

Procesor: PROCESOR AMD X4 FX-4300 4 X 3,8 GHZ

Karta graficzna: GeForce GTX 750 2 GB

System operacyjny: Windows 7

Ilość Ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1280x1024

 

 

Opublikowano

Wersja gry: 17

Laptop(TAK/Nie): Nie

Wersja systemu(32/64 bit): 64

Procesor: APU A10 6800K 4x4,1GHz

Karta graficzna: Radeon HD 8670D

System operacyjny: Windows 7

Ilość Ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1280x1024

 

Lub

 

Wersja gry: 17

Laptop(TAK/Nie): Nie

Wersja systemu(32/64 bit): 64

Procesor: PROCESOR AMD X4 FX-4300 4 X 3,8 GHZ

Karta graficzna: GeForce GTX 750 2 GB

System operacyjny: Windows 7

Ilość Ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1280x1024

Na pierwszym powinno Ci pójść na średnich, na drugim średnie/minimalne. ;)

 

Opublikowano

Wersja gry: Fifa 15/17 (nie wiem kupię nie długo)

Laptop : tak

Wersja systemu (32/64 bit): Windows 7 64 bit

Procesor: Intel Core i5-2450M CPU @ 2,50 GHz 2,50GHz

Karta graficzna:Nvidia Geforce 610M 1 gb (tu jest chyba pies pogrzebany co?)

Ilość ram: 8gb

Rozdzielczość monitora: nie wiem

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Wersja gry: Fifa 15/17 (nie wiem kupię nie długo)

Laptop : tak

Wersja systemu (32/64 bit): Windows 7 64 bit

Procesor: Intel Core i5-2450M CPU @ 2,50 GHz 2,50GHz

Karta graficzna:Nvidia Geforce 610M 1 gb (tu jest chyba pies pogrzebany co?)

Ilość ram: 8gb

Rozdzielczość monitora: nie wiem

Dokładnie tak jak mówisz, karta graficzna zdecydowanie za słaba + na dodatek to jest laptop. Nawet się nie łudź, że Ci pójdzie.

 

Opublikowano

@Adder.

Może wiesz czemu fifa 15 mi laguje?

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: I5-750 2.66 GHz
Karta graficzna: GTX 650 TI
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB (2 kości DUALCHANEL)
Rozdzielczość monitora: 1366x768
GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

@Adder.

Może wiesz czemu fifa 15 mi laguje?

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: I5-750 2.66 GHz
Karta graficzna: GTX 650 TI
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB (2 kości DUALCHANEL)
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Laguje czy ścina? Bo to różnica. Niby spełniasz wymagania minimalne, ale wina może być też taka, że masz po prostu komputer zasyfiony (czyli pełno niepotrzebnych gier, plików i aplikacji, które obciążają procesor) i po prostu gra może się ścinać. Natomiast jeśli Ci laguje, to tylko i wyłącznie wina Twojego internetu.

 

Opublikowano

 

@Adder.

Może wiesz czemu fifa 15 mi laguje?

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: I5-750 2.66 GHz
Karta graficzna: GTX 650 TI
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB (2 kości DUALCHANEL)
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Laguje czy ścina? Bo to różnica. Niby spełniasz wymagania minimalne, ale wina może być też taka, że masz po prostu komputer zasyfiony (czyli pełno niepotrzebnych gier, plików i aplikacji, które obciążają procesor) i po prostu gra może się ścinać. Natomiast jeśli Ci laguje, to tylko i wyłącznie wina Twojego internetu.

 

Ścina. Są ogromne spadki fps np z 100 w menu do 15 w grze. W meczu są straszne klatki np. komentator powtarza kilku krotnie to samo nie da sie grac. Wzasadzie nie da sie nawet sterowac. A fifa 14 demo i world (nawet na badziewnym lapku mi chodzilo) działa.

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

 

@Adder.

Może wiesz czemu fifa 15 mi laguje?

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: I5-750 2.66 GHz
Karta graficzna: GTX 650 TI
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB (2 kości DUALCHANEL)
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Laguje czy ścina? Bo to różnica. Niby spełniasz wymagania minimalne, ale wina może być też taka, że masz po prostu komputer zasyfiony (czyli pełno niepotrzebnych gier, plików i aplikacji, które obciążają procesor) i po prostu gra może się ścinać. Natomiast jeśli Ci laguje, to tylko i wyłącznie wina Twojego internetu.

 

Ścina. Są ogromne spadki fps np z 100 w menu do 15 w grze. W meczu są straszne klatki np. komentator powtarza kilku krotnie to samo nie da sie grac. Wzasadzie nie da sie nawet sterowac. A fifa 14 demo i world (nawet na badziewnym lapku mi chodzilo) działa.

Parę pytań:

- Gra piracka/oryginalna?

- Masz zaktualizowane sterowniki?

- Masz DirectX 11 czy starszą wersję?

- Jaką masz kartę dźwiękową?

 

Opublikowano

 

 

@Adder.

Może wiesz czemu fifa 15 mi laguje?

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: I5-750 2.66 GHz
Karta graficzna: GTX 650 TI
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB (2 kości DUALCHANEL)
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Laguje czy ścina? Bo to różnica. Niby spełniasz wymagania minimalne, ale wina może być też taka, że masz po prostu komputer zasyfiony (czyli pełno niepotrzebnych gier, plików i aplikacji, które obciążają procesor) i po prostu gra może się ścinać. Natomiast jeśli Ci laguje, to tylko i wyłącznie wina Twojego internetu.

 

Ścina. Są ogromne spadki fps np z 100 w menu do 15 w grze. W meczu są straszne klatki np. komentator powtarza kilku krotnie to samo nie da sie grac. Wzasadzie nie da sie nawet sterowac. A fifa 14 demo i world (nawet na badziewnym lapku mi chodzilo) działa.

Parę pytań:

- Gra piracka/oryginalna?

- Masz zaktualizowane sterowniki?

- Masz DirectX 11 czy starszą wersję?

- Jaką masz kartę dźwiękową?

 

Orginal, najnowsze sterowniki, directx 11, realtek ale to nie jest wina kary dzwiekowej

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 17

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: i7-4700MQ 2.60-3.40 GHz

Karta graficzna: AMD R7 M265 2GB

System operacyjny: Windows 8.1 64bit

Ilość ram: 8 GB 

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Opublikowano

Wersja gry: FIFA 17

Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: i7-4700MQ 2.60-3.40 GHz
Karta graficzna: AMD R7 M265 2GB
System operacyjny: Windows 8.1 64bit
Ilość ram: 8 GB 
Rozdzielczość monitora: 1366x768

Ciężko stwierdzić, biorąc pod uwagę to, że masz laptopa... Teoretycznie minimalne wymagania spełniasz, nawet rekomendowane. Wydaje mi się, że Ci pójdzie.

 

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 17

Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: AMD Athlon X4 860k 4 rdzenie 3,7GHz - 4,0GHz 4MB L2 95W
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX950 2GB DDR5 DirectX 12
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 8 GB 
Rozdzielczość monitora: Nie znam
 
Planuję kupić niedrogi komputer do gry w fife 17 stąd tyle moich wpisów.
Opublikowano

Wersja gry: FIFA 17

 

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: AMD Athlon X4 860k 4 rdzenie 3,7GHz - 4,0GHz 4MB L2 95W

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX950 2GB DDR5 DirectX 12

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8 GB 

Rozdzielczość monitora: Nie znam

 

Planuję kupić niedrogi komputer do gry w fife 17 stąd tyle moich wpisów.

Spokojnie, nie będziesz musiał nawet kupować, komputer masz bardzo dobry i FIFA 17 powinna Ci pójść bez problemu. Minimalne wymagania to: 4 GB ram (Ty masz 8 GB), procesor 4x3.2 GHz (Ty masz 4x3.7), graficzna GeForce GTX 640 (Ty masz 950). I bardzo prawdopodobne jest to, że gra Ci pójdzie na średnich/wysokich. :)

 

Opublikowano

Wersja gry : Fifa 17

Laptop : Nie

Wersja systemu : 64 bitowy

Procesor : Intel Core i3-6100 2x3,7 GHz

Karta graficzna : NVIDIA GTX 950 2 GB W wersji Gaming

System operacyjny : Windows 10

Ilość RAM : 8 GB

Rozdzielczość monitora : 1920 x 1080

 

Program bardzo płynnie na tym sprzęcie, w 60 fps ? I na jakich detalach ?

Z góry dziękuję za samo podjęcie się pomocy , pozdrawiam !

Opublikowano

Wersja gry : Fifa 17

Laptop : Nie

Wersja systemu : 64 bitowy

Procesor : Intel Core i3-6100 2x3,7 GHz

Karta graficzna : NVIDIA GTX 950 2 GB W wersji Gaming

System operacyjny : Windows 10

Ilość RAM : 8 GB

Rozdzielczość monitora : 1920 x 1080

 

Program bardzo płynnie na tym sprzęcie, w 60 fps ? I na jakich detalach ?

Z góry dziękuję za samo podjęcie się pomocy , pozdrawiam !

Nie pograsz. Musiałbyś mieć w tle wyłączone wszystko, nawet przeglądarkę. Twój procesor ma 2 rdzenie, a minimalne wymagania to procesor 4-rdzeniowy. Na Twoim miejscu nie liczyłbym na sukces. ;)

 

Opublikowano
Wersja gry: 17

Laptop(Tak/Nie): nie

Wersja systemu (32/64 bit):  64

Procesor: i3 4330

Karta graficzna: geforce gtx 650ti 1gb

System operacyjny:windows 7

Ilość ram: 8gb

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Opublikowano

 

Wersja gry: 17
Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit):  64
Procesor: i3 4330
Karta graficzna: geforce gtx 650ti 1gb
System operacyjny:windows 7
Ilość ram: 8gb
Rozdzielczość monitora: 1366x768

Niby procesor i ilość RAM się zgadza, ale masz tylko 1GB karty graficznej. Myślę, że na minimalnych ustawieniach Ci pójdzie.

 

Opublikowano

 

 

Wersja gry: 17
Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit):  64
Procesor: i3 4330
Karta graficzna: geforce gtx 650ti 1gb
System operacyjny:windows 7
Ilość ram: 8gb
Rozdzielczość monitora: 1366x768

Niby procesor i ilość RAM się zgadza, ale masz tylko 1GB karty graficznej. Myślę, że na minimalnych ustawieniach Ci pójdzie.

 

Czyli warto spróbować na minimalnych ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...