Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

In da city parkour- fabularny, miejski parkour! 180 stopni, fabuła i commmandblocki![1.7.x] JUŻ DO POBRANIA


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAPKA ZOSTAŁA UKOŃCZONA :) ZAPRASZAM


~~IN DA CITY PARKOUR~~


Zima. Wielka klockowa metropolia. Jesteś niezidentyfikowanym bliżej agentem rządu. Odlewasz się spokojnie, kiedy nagle włącza się alarm bombowy. Stacja metra, w której się znajdujesz zostaje automatycznie ewakuowana i zamknięta, a ty wychodzisz z kibla i odkrywasz że jesteś w niej uwięziony. Jakby tego było mało, po wyjściu z niej dzwoni ci telefon. Terroryści twierdzą uparcie, że to ty udaremniłeś ich spisek i że uwięzili twoją siostrę w Irisium Building- jednym z największych wieżowców świata, sięgającym 250 kratek, będącym obecnie w budowie. 1000 dolarów w godzinę albo siostra ginie. Oczywiście że nie płacisz- ruszasz na pomoc siostrze....


Miasto, które wymyśliłem jest specyficznie zbudowane, ciężko określić w nim poziom ziemi. Wchodząc na most możesz zobaczyć, że cały czas byłeś w zagłębieniu, a domniemany most jest zwykłą powierzchnią. Metropolia aż kipi od zaułków, mostów, podjazdów i schodków. Najpierw wprowadzasz się do mapy, krótko skacząc po zaułkach, potem przenosisz się na olbrzymie wieżowce a następnie.... ;) zobaczycie :)

Niestety, mapa jest też liniowa ;c


Mapa jest bardzo dopieszczona, średnio trudna i starcza na jakieś 30 minut gry.

Zawiera:


>Królik boost (tj. jump boost) na końcu

>Speed boost nad wieżowcami

>Skoki 180 i 90 stopni

>Lód

>Lawę ;)

>Wodę

>Skakanie tuż pod sufitem

>Spawnpointy


Ja sam jej nie przeszedłem, bo nie potrafię :P ale wiem, że technicznie jest możliwa do przejścia!

Lets playe mile widziane! Naprawdę bardzo :) jedyne co trzeba to dać w opisie link do mapki :D

RESOURCEPACK OBOWIĄZKOWY!!!!!!

 

USTAW ODLEGŁOŚĆ RENDERA NA 9 CHUNKÓW!!!!!!!!! NIE WIĘCEJ

Mapa posiada drobny błąd odnośnie pasku głodu. Proszę grać na peaceful, a w okolicach jump boosta przełączyć na easy!

mapa jest tworzona na 1.7.5 a resourcepack na 1.7.10

download

xxx

skan

xxx

SCREEEEENY

część ze shaderami, część bez. Lepiej mieć wgląd w sprawę...

 

 

750821408450675680990.png


778241408450676680990.png


319451408450677680990.png


649951408450679680990.png

502241409133654680990.png

114151409133656680990.png

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

10/10

Co to kurde za spam?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

No no, powiem, że ciekawie się zapowiada. Wszystko ładnie wygląda - to widać. Ciekawe jak będzie z grywalnością. Udostępnisz tą mapkę, jak skończysz?

snjB5H.png

Opublikowano

No no, powiem, że ciekawie się zapowiada. Wszystko ładnie wygląda - to widać. Ciekawe jak będzie z grywalnością. Udostępnisz tą mapkę, jak skończysz?

 

Nie, robię ją na prezent dla siostry :P

A serio, jasne że udostępnię :) co do grywalności- nie ma co się nastawiać na skakanie w stylu np. Ezia. 3/4 mapy to klasyczny parkour W SCENERII miasta, ale oczywiście są takie bajery jak wskakiwanie na dźwig ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Po galerii śmiało stwierdzam, że jest to świetne! Z shaderami bloki wyglądają odjazdowo, gratki. ;-)

Jak dla mnie skromnie mowiac to oba fajnie wygladaja. Ze shaderami- mgliste miasto świateł, bez- świąteczna, zimowa metropolia :)

Snieg pada prawie cały czas, a dbają o to command blocki.

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Z chęcią zagram jak udostępnisz mapę. Co do za shadery?

SEUS V.10.1 Ultra motion blur

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Nie no powiem że ciekawe ciekawe :)

1-2675047-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

 

Wiem że prawie nikt nie gra, ale chciałbym rozwinąć ten serwer i go powiększyć.

Opublikowano

Jo! Właśnie męczę się z finałowym budynkiem ;) mapa zostanie byc moze nawet dziś udostępniona :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Robię walkę finałową, reszta jest na 99% :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...