Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dołączyć do areny PvP za pomocą tabliczki?


GetLol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie jak dołączyć do areny pvp za pomocą tabliczki?

 

Mam ServerSigns i to chyba najprostsza droga żeby gracz mógł dołączyć, bo tylko /svs add /pa nazwaareny join.

 

Tylko ja chcę żeby pokazywała się ilość graczy i arena jest pełna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To samo dotyczy Skywars. Na tabliczce pokazuje sie ilość graczy na arenie i czy jest pełna, a nazwa oczywiście areny też sie pokazuje.

 

 

Np. gdy jest 7/8 graczy na arenie to tylko vip może wejść. JAK TO POTEM USTAWIĆ to się samo robi?

 

 

I czy ilość graczy na danej arenie zależy od ilości spawnów, które zrobiłem. ???

 

Wiem że na dołączanie jest taki skrypt

 

 

on rightclick on sign:                                           

    if line 1 is "Kliknij aby":                                          
        if line 2 is "Dolaczyc do":                                 
            if line 3 is "Areny":                                       
                make player execute command "/sw join" 

 

 

Nie jestem pewny jak go wgrać, obejrzłem dużo poradników, ale mam wątpliwość czy jak go wkleje do np. notatnika WKLEJE GO TAK JAK TUTAJ WKLEIŁEM nic nie dodając u góry ani na dole nazwa skywarsskrypt.sk i dalej do pluginu Skript.

 

To to już będzie działało. ???

 

Co musze napisać potem na tabliczce, żeby to już działało.

 

 

 

 

 

 

 

 

Potem do innych minigame np. TNT Run też bym chciał taką tabliczke. To co musze znowu szukać jakiegoś skryptu. ???

 

 

Szkoda że to nie ma tego w pluginie.

 

 

Z góry dzięki.

 

 

Opublikowano

Wiem, że da się to zrobić w pluginie skript

Trzeba zapisać lokacje, dodać zmienną do tabliczki i refreszować ją jak gracz wejdzie na arene. 

 

Opublikowano

Wklej to:

on rightclick on sign:                                           
    if line 1 is "Kliknij aby":                                          
        if line 2 is "Dolaczyc do":                                 
            if line 3 is "Areny":                                       
                execute player command "/sw join" 

tak jak mówiłeś to skrypt.sk a potem do folderu scripts.

 

sygnatura.png

Opublikowano

@GetLol sory że tamtego nie edytowałem tylko utworzyłem nowy post

 

A jak zrobić żeby też teleportowało na arene PvP ???

Bo to tylko do skywars

A i też na survivalgames

Co  mam napisać.

 

Z góry dzięki.

Opublikowano

Można zamknąć.

Dzięki za pomoc.

Do sg są tabliczki w plugnie.

Do pvparena też są tabliczki w pluginie.

Temat można zamknąć.

 

Z góry dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...