Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]tabela konkursów + powiadomienia o konkursach


Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Na chwilę obecną w tabeli konkursów, te najnowsze ukazują się w losowej kolejności, więc nie zawsze można "znaleźć" konkurs

 

Propozycja:

 


[konkurs w dziale "newsy z życia forum" - obrazek]

 

od najnowszego*...

 

 

...do najstarszego*

 

* - wg. daty napisania tematu z konkursem

 

lub:
 

 

[konkurs w dziale "newsy z życia forum" - obrazek]

 

od najstarszego*...

 

 

...do najnowszego*

 

* - wg. daty napisania tematu z konkursem

 

 

 

2. Powiadomienia o nowych konkursach w "dzwoneczku" na pasku nawigacji (możliwe do wyłączenia w opcjach)

Opublikowano

1. Mi to tam obojętne, ale może być. Tak.

2. Skoro jest ta tabela na samej górze w uja widoczna to po co powiadomienie? Nie.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

1. Mi to tam obojętne, ale może być. Tak.

2. Skoro jest ta tabela na samej górze w uja widoczna to po co powiadomienie? Nie.

Dokładnie.

 

Tak.

Nie.

Opublikowano

1. Mi to tam obojętne, ale może być. Tak.

2. Skoro jest ta tabela na samej górze w uja widoczna to po co powiadomienie? Nie.

Opublikowano

Jeśli chodzi o konkurs to zazwyczaj jest tam kolejność. Na samej górze są najstarsze, a na samym dole najnowsze. Co do dzwoneczka to moim zdaniem zbędny bajer.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

 

1. Mi to tam obojętne, ale może być. Tak.

2. Skoro jest ta tabela na samej górze w uja widoczna to po co powiadomienie? Nie.

 

Opublikowano

1. Tak

2. Zbędne.

Dodam jeszcze, że można by coś zrobić z tym że na wielu konkursach pisze "trwa" a te są już zamknięte ;p

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Staramy się dodawać konkursy chronologicznie. Jeśli chodzi o samo powiadomienie to myślę, że jest to zbędna opcja. Nie każdego interesują konkursy, a zainteresowani sami się zatroszczą o taką wiedzę.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...