Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wakacje z MPCforum! Kolejne losowanie, MPCmobile oraz "Tydzień z Minecraftem"! :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boże, wygrały Boby, które nigdy nie logują się na forum, a teraz tylko po plakietkę i po rangę ... ;_; 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Następny konkurs od 500+ postów pls. (To nie jest dużo)

 

Makin kałs lubi,

 

Popieram. Wylosowane zostały osoby, które mają poniżej 500 postów, a logowane są akurat na dzień nagród. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Heh... Wroce do dom to zloze podanko na to mpcmobile ;)


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Wyniki losowania z dzisiejszego streama:

 

 

 

Nagroda 36-AwardImgMaster-1407932917.png oraz klucz do gry CS: GO otrzymuje @James1919

 

Nagrody 10-AwardImgMaster-1361138042.png otrzymują:

- @xRiven

- @itachistudio

- @knugi

 

Nagrody 8-AwardImgMaster-1361138012.png otrzymują:

- @LittleURF

- @umotex12

- @qwertyuioplk

 

Przy okazji dziękuje, za tak liczne przybycie :) było Was ponad 130 na dzisiejszym streamie :)

Kolejny za tydzień ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wyniki losowania z dzisiejszego streama:

 

 

 

Nagroda 36-AwardImgMaster-1407932917.png oraz klucz do gry CS: GO otrzymuje @James1919

 

Nagrody 10-AwardImgMaster-1361138042.png otrzymują:

- @xRiven

- @itachistudio

- @knugi

 

Nagrody 8-AwardImgMaster-1361138012.png otrzymują:

- @LittleURF

- @umotex12

- @qwertyuioplk

 

Przy okazji dziękuje, za tak liczne przybycie :) było Was ponad 130 na dzisiejszym streamie :)

Kolejny za tydzień ;)

 

 

Tyle przegrać tak blisko Black Member ;_;

320551442138510845087.png
Opublikowano

Makin, ale przy kolejnym losowaniu uwzględnij kto i kiedy jest aktywny, ile postów i od kiedy na forum, żeby jakieś boby nie dostały xD No i ilość postów od 500+ przynajmniej :P 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Płaczecie, że randomy wygrały.

Teraz wyobraźcie sobie taką sytuację.

Wbijacie na forum, rejestrujecie się, udzielacie się gdzieś i widzicie news, że jest losowanie.

To wchodzicie na twitcha/forum/gdziekolwiek, a tam admin wam mówi "A kim ty jesteś ? 100 postów ? A weź wypierdalaj, losujemy dalej"

Jakbyście się czuli w takiej sytuacji i co pomyślelibyście o takim forum i administracji ?

 

#Mądrości_wujka_arko

s2c77Oa.png

Opublikowano

Płaczecie, że randomy wygrały.

Teraz wyobraźcie sobie taką sytuację.

Wbijacie na forum, rejestrujecie się, udzielacie się gdzieś i widzicie news, że jest losowanie.

To wchodzicie na twitcha/forum/gdziekolwiek, a tam admin wam mówi "A kim ty jesteś ? 100 postów ? A weź wypierdalaj, losujemy dalej"

Jakbyście się czuli w takiej sytuacji i co pomyślelibyście o takim forum i administracji ?

 

#Mądrości_wujka_arko

 

Nie mówię, że odnosiłby się ktokolwiek do takiego użytkownika, ale chodzi o to, że powiedzmy ktoś jest na forum rok/dwa lata, wypowiada się, udziela dobrych rad, pomaga jak może, a taka nagroda byłaby swego rodzaju wynagrodzeniem dla Niego, a taki typ, co wchodzi na forum raz na miesiąc i napisze sobie 1 post w dziale Pogaduszek to według Ciebie fair? No według mnie nie bardzo. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Głównie testować :) nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, tylko odpowiedni sprzęt i nastawienie :)

Z iOS'em ile ludzi potrzebnych? xD Jestem ciekaw czy rekrutacja będzie na zasadzie "O to przecież mój ziomek, bierzemy go bo ma "łandrojeda" czy będzie to po prostu szczęśliwy traf, ale mam nadzieję że osób z iOS'em nie będzie za dużo! xD

1367996595-U582588.png

Opublikowano (edytowane)

Sracie o te nagrody jak by Wam matke klepali po d***e, ogarnijcie sie.

 

Kazdy uzytkownik jest równy na swój sposób, i jeżeli był online i ma te pare postów to zasługuje jak najbardziej na nagrode, bo czemu nie? W koncu tez jest czescia tej ''spolecznosci'', p********y podział na randomów i dupowłazów ze statusów, smieszne.

 

Gratulacje zwycięzcom ;)

Edytowane przez LAIK KRUL
Opublikowano

Mam Gold Membera :O

Na ile? :O :o :O

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...