Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogromne zmiany w drzewkach czołgów


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiadomo, następna aktualizacja przyniesie nowe LT oraz podział KV-1Siema, tak więc wiążą się z tym pewne zmiany.
- Niemcy otrzymają RU 251, które będzie prowadzić do Leoparda PTA:

 

4hhA0a1.jpg

 

- w przypadku ZSRR zmiany są nieco większe. MT-25 od teraz będzie odblokowywany z T-34 i będzie prowadzić do LTTB. LTTB z kolei prowadzić będzie do T-54 LT, a ten do swojego cięższego brata. Na V tierze pojawi się nowy KV-1S odblokowywany z KV-1, który będzie prowadzić do KV-85.

c6VLv0w.jpg

 

- USA – tutaj obecna linia LT zostanie przedłużona od zrebalansowanego Chaffee do VIII tieru i będzie prowadzić do T54E1. Poza tym, T49 (TD V tieru) został przemianowany na T67 (podobno bardziej historycznie), aby nie mylił się z nowym T49 LT

 

bKpOMSC.jpg

 

źródło: http://www.dom1n.com/newsy/9-3-zmiany-drzewkach-nacji/

 

Całkiem fajnie to rozwiązali, ale szkoda że nie będzie Xt ;/ Przynajmniej jest teraz alternatywna droga do T-54 i T-62a/ob. przez którą prawdopodobnie będę iść.

Opublikowano

Lepiej, żeby poprawili najpierw optymalizacje gry.. ale dobrze, że coś cokolwiek robią.

 

Poprawiają z patcha na patch... Widać tego efekty.

Opublikowano

W 9.4 ma być Havok, więc już nie narzekaj.
A w 9.5 (który ma być podobno w grudniu) ma być nowa linia brytyjska z Firefly'em. I prawdopodobnie zamiana FV4202 na inny czołg (może będzie darmowy premtank)

Opublikowano

A w 9.5 (który ma być podobno w grudniu)

 

Nie było podane w którym roku ;) Wiesz, że to WG, oni planują na lata do przodu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...