Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabiać tyle na serwerze?! SKANDAL!


GoldServ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

w tym temacie przedstawiam Wam zarobki Sysia znanego z prowadzenia serwerów i pisania pluginów 
Dzięki temu tematowi wyjaśni się sprawa zarobków tegóż użytkownika.
Screenshoot jego stanu konta :
post-942865-0-66438600-1408286078_thumb.png

Co o tym myślicie?! 500 za prowadzenie jednej edycji serwera( która trwała półtora miesiąca) aż 500 zł A z tego hajsu niby ma zrobić jeszcze projekt Openhard i kupić współwłaścicielowi premke za kogo pieniądze? Odpowiedź brzmi : za pieniądze graczy!

Zamiast robić serwery Sysiu powinien zapierdalać do szkoły bo zarabianie na serwerach jest złe.

Co o tym myślicie? To normalne według Was?!

xD

Opublikowano

A ty co masz ból dupy że koleś zarabia na tym czym się zna ? To jego sprawa , jego pieniądze i nic ci do tego ;) A to co już z nimi zrobi to jego sprawa 

00768247823007970726.jpg

Opublikowano

Cześć,

 

w tym temacie przedstawiam Wam zarobki Sysia znanego z prowadzenia serwerów i pisania pluginów 

Dzięki temu tematowi wyjaśni się sprawa zarobków tegóż użytkownika.

Screenshoot jego stanu konta :

attachicon.gifBez tytułu.png

 

Co o tym myślicie?! 500 za prowadzenie jednej edycji serwera( która trwała półtora miesiąca) aż 500 zł A z tego hajsu niby ma zrobić jeszcze projekt Openhard i kupić współwłaścicielowi premke za kogo pieniądze? Odpowiedź brzmi : za pieniądze graczy!

 

Zamiast robić serwery Sysiu powinien zapierdalać do szkoły bo zarabianie na serwerach jest złe.

 

Co o tym myślicie? To normalne według Was?!

 

Wyczuwam 'bul dópy'.

Ktoś znalazł sobie sposób na zarobek to niech zarabia. I nic Ci do tego.

Opublikowano

Jak umie zarabiać, to co ? Niech zarabia.. Każdy ma swoje życie.. i wybiera co chce robić.

 

Może nawet do szkoły nie chodzić, jego życie..

Długo na tym minecraftcie nie zarobi.. po pewnym czasie kazdemu się znudzi..

Opublikowano

@GoldServ Te zarobki i tak nie są tak duże jak consta czy innych programistów . W ogóle po co ten temat ? Ma tyle kasy i nic tego nie zmieni , robi co chce i nikt mu tego nie zabroni 

00768247823007970726.jpg

Opublikowano

1. My (to znaczy dorośli) zarabiamy więcej - to też są nasze pieniądze !

 

 

                                        VAT >> Rząd

                                           /\

Zarobki >> Kupujemy coś 

                                           \/    VAT >> Rząd

                                                 Produkty(i własny dochód)

                                                  /\

                                Produkty(i własny dochód) 

                                                  \/ VAT >> Rząd

                                          

 

 

A tak BTW. kto ci pozwolił to share ?

aw

Opublikowano

On tworzył serwer? Nie rozumiem czemu inni ludzie się tym interesują. Zrób oryginalny serwer to też tyle będziedz miał. Myślisz sposobem "ON MA, A JA NIE MAM."?

Wypromuje twój serwer minecraft na mclista :)

* 1000 diamentów w niecałe 24h,

* Twoj serwer znajdzie sie na 1 stronie,

* Po wiecej informacji zapraszam na PW,

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Opublikowano

Chłopie teraz prawie ludzie nie mają co jeść ,a ty się nie interesujesz kto co i jak zarabia...

Jak koleś pisał pluginy na swój np. serwer należny mu się ,a serwer trzeba jakoś opłacać.

Może to być błąd jak napisał Happiness.

Opublikowano

Skandal! Powinien oddać połowę albo najlepiej całość tym, co nie potrafią zarabiać! Poinformujcie masowe media! JAK ON ŚMIE TYLE ZARABIAĆ!

Oprócz poinformowania nas o zarobkach kolegi co jeszcze chciałeś tym tematem osiągnąć?

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

Pisanie pluginów i zajmowanie się serwerem to też jest praca. Problem, że ktoś zarabia na serwerze? Skoro jest to sposób na zarobienie pieniędzy, to czemu nie. Jak się umie i wie co robi, to można na tym zarobić.

343731479829004887779.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...