Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Książki - Jakie mi polecicie?


Miksterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo, jakie książki możecie mi polecić, aktualnie na mojej '' Liście Życzeń '' jest tak:

  • Gra o Tron - podobno można się bardzo pogubić w postaciach, a ja z takimi rzeczami mogę mieć problem.
  • Krew Elfów ( Wiedźmin )
  • To, Stephena Kinga
  • Ojciec Chrzestny - to raczej troszkę później
  • I nie było już nikogo - też później

Możecie dawać też swoje propozycje :)

Opublikowano

A ja polecam serię Czarny Wygon Stefana Dardy

- Słoneczna Dolina

- Starzyzna

- Bisy I

- Bisy II

 

2 pierwsze przeczytałem i dobry klimat :)

Opublikowano

Władca Pierścieni, Hobbit, Opowieści z Narnii (serio), Metro, Wiedźmin.

 

Według mnie jedne z najlepszych. ;)

Opublikowano

50 Twarzy Greya to dla mnie gimb książką. Co powiecie o cyklu Upadłe Imperium, Marka Lawrenca i Czarnej Kompanii, Glena Cooka?

 

@TheQuarK Hobbita przeczytałem, Opowieści z Narnii nie lubię, Władcę Pierścieni właśnie kończę, została mi ostatnia księga i o Wiedźminie też myślałem, ale aktualnie najbardziej zaciekawiły mnie te 2 serie, które wymieniłem wyżej.

 

@Kicław Głównie fantasy ew. horror, ale jeśli horror to tylko Kinga :D

Opublikowano

Nowe oblicze Grey'a. 

 

Nie chcę tej gimb serii, szkoda pieniędzy i czasu ;)

 

Na mojej liście aktualnie:

  • Wiedźmin
  • Upadłe Imperium
  • Czarna Kompania
Opublikowano

Czarna kompania to trudna i specyficznie napisana książka. Jak cię tolkien męczy to tu może być ciężej ale z trochę innych powodów.

Opublikowano

Tolkien mnie męczył tylko ze względu na opisy miejsc i to bardzo dokładnie. Zapytałem się wujka, który jest oczytany w fantasy, bo ma ponad 200 książek na swoim koncie i mówił, że jeśli przebrnąłem przez Tolkien to i z tym dam radę, on sam czytał to w moim wieku / podobnym.

Opublikowano

Ogarnąłem sobie początek tej Czarnej Kompanii i strasznie chaotycznie i ten kronikarski styl nie bardzo mi odpowiada, więc na razie chyba wybiorę Wiedźmina, dzięki wszystkim, cls.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...