Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Istnieje polski youtuber skupiający się na Docie?


ThruDju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpisałem dota2 pl na YT - gość grał sobie least played tryb i rozmyślał czym by tu zagrać. Moje uszy chciały eksplodować po minucie, pomijam już jak przeczytał least - "last", ale padłem gdy rozważał meepo (przeczyt. - "mepo"). Podsumowując, odradzam - pooglądaj sobie lepiej to https://www.youtube.com/channel/UCHd_diOoX2PP33hpixxm6tA przynajmniej sie pośmiejesz xD

Opublikowano

Możesz czasem zobaczyc u Nervariena jak na streamie gra :)

Nervarien już nie gra w dote :)

Przerzucił sie na lige tylko dlatego że był za słaby żeby grać w dote

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Nervarien już nie gra w dote :)

Przerzucił sie na lige tylko dlatego że był za słaby żeby grać w dote

Serio ? Tego powodu nie znałem, ale wydaję się być tylko plotką :)

Nikt nie będzie spał spokojnie

Opublikowano

Serio ? Tego powodu nie znałem, ale wydaję się być tylko plotką :)

Tylko że Nervarien grał w Dotę jedynkę, czytaj mapkę do w3(3 lata), z doty 2 nagrał tylko 4 filmiki na yt.

 

@topic

Polskich raczej nie ma, a jeśli chodzi o angielskie to WagaGaming(ale on raczej streamuje a nie siedzi na yt). Najwięcej jest ruskich :D

76561198053546969.png

Opublikowano

Ruscy wiedzą co dobre :D

 

W ogóle język angielski jest według mnie przyjemniejszy dla ucha, więc polecam oglądać coś po angielsku. Często są też mecze na żywo o jakieś pieniążki czy cuś.

Nikt nie będzie spał spokojnie

Opublikowano

Dziękuję Wam bardzo kolegowie :D Panu @MrWitcher bardzo dziękuję, bo naprawdę się pośmiać można :D @dziki1111 ZROBIE WSZYSTKO BY CIE UJRZEĆ, MISTRZU. @JaLurek Tobie również bardzo dziękuję :D  Szkoda ze tylu Rusków, ale no cóż, no cholernie dobrze grają. 
Ps. Dota2>Gówno>LoL (zapłacili mi, muszę nakłaniać gimbów do kupowania maści na ból dupy)

Opublikowano

Opcjonalnie możesz ściągać powtórki gier i oglądać.

 

http://www.dotabuff.com/players/86043885 <-- DragonFist, najwyższy mmr na świecie

http://www.dotabuff.com/players/49382246 <-- on(a???) grał podczas TI, epic TB

 

Ogólnie polecam pooglądać stąd: http://www.playdota.com/forums/showthread.php?t=1431937

Są tam ludzie, którzy mainują 1 postać i często mają oni przynajmniej te 5k mmr. Wielu ciekawych ludzi tam jest.

Opublikowano

Wpisz sobie "W200me"-polski jutuber

Ew. możesz wpisać "bartor gra!"

Poradniki polecam"dota2poradniki" oraz "takimiszcz"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...