Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec spamu o Ascarial Zestaw do Bocenia :P


slafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam

Mnóstwo osób pisze że kamer mod nie działa im na Ascarial, chcą autopickup na wybrane itemy na ten serwer.

 

Otóż wszystko to wam dam.

Podaję download do mojego klienta z kamermodem:

Działa na nim wszystko WO, DC dalej nie wiem nie sprawdzałem.

Nie działają tylko kostiumy.

 

W serverinfo są trzy wpisy:

 

Ascarial Normalny - czyli normalny drop wszystkiego

Ascarial Drop         - czyli polecam na nim normalnie expić, wyrzucone śmieci z item_proto typu bronie +0 zioła itd. (sprawdzicie sami)

Ascarial Bot            - czyli tu odpalamy botki. Widać tu tylko szkaty blasku, klucze, cory, zmianki, dodania, ekwipunek startowy(żaden inny)

 

Wszystko w jednym kliencie.

Zakończyłem grę na tym gównianym serwerze więc wam oddaję wszystko. Nie polecam WH za to jest ban bardzo szybko. kamer jest odpowiednio ustawiony do bocenia, więc tylko odpalać i grać.

Aha polecam zrobić 30lvl i używać pierścienia antyexpa. Oddając na gildie banują całą.

 

bociłem na 4 kontach i po nocce miałem około 3-4 baryłki do przodu.

 

Download:


Skan:

 

NszVAD.jpg

 

 

Wszystko działa i nie będę nic już więcej tłumaczył, wszystko macie podane na tacy.

imetin_logo.png

Opublikowano

Mega to nie jest ludzki hosting :P

Zmień internet bo cię oszukują.

Nie mam zamiaru dalej uploadować na inny, mi tam ściąga full łączem z tego hostingu więc nie widzę takiej potrzeby (ok 15Mb)

Podaj adres może ci rowerem podrzucę do domu co?

imetin_logo.png

Opublikowano

przy internecie 20mb 200kb to normalny transfer? jakos multiupload (najpopularniejszy hosting) smiga az milo. a swoja drogą ciekawy jestem ile osob wyrolujesz swoim modem:)

Opublikowano

Proszę jednak ktoś mnie przekonał aby tego nie kasować.

 

Tak Działa WO! To nie jest paczka tylko cały klient zmodyfikowany pod ten serwer.

 

ps. jak macie problemy to dajcie znać na jaki hosting to jeszcze upnąć.

imetin_logo.png

Opublikowano

Skan wstawiłem. Jeśli masz wątpliwości nie musisz pobierać.

Czy będzie działać po update którego jeszcze nie ma? Kto to ma wiedzieć.

Czy w ogóle update będzie 31? Kto to ma wiedzieć :P

imetin_logo.png

Opublikowano

a masz coś do clienta? zeby zbieral mi wszystko oprócz itemków +0 bo moda mam na ascarial tylko potrzebny mi autopickup na expienie bo duzo itemów leci drogich nawet i tez leca bronie +0. Chce zeby zbierał mi wsztko oprócz tych itemów. MAPKA OD 85

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...