Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERWER POLSKI (Dawne czasy Mu z przed 5/6lat)


ripex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie ,jestem graczem MuOnline od 7 lat ,a wiec kazdy pewnie teskni za starymi czasami Serwermow mu takich jak "psychicDoom""play4Fun""LukeMU""DarkStars"" oraz ZhyperMU" postanowiłem stowarzyć serwer tegu typu serwerów bo kazdy pewnie z was za tym tesknie czyli exp 700 ,trudnosć gry oraz miła zabawa ,potrzebuje BetaTesterów ,prosze odwiedzać moj serwer i zapraszam serdecznie na otwarcie jeszcze sie ogłosze z kompletnymi statystykami serwera ,na razie to tylko wspęp serwer stoi na chwile obecna na silmiku Hamachi wiec prosze nie przeoczyc : 18344465 to moje gg,
 
http://25.171.216.23/index.php?page_id=news
 

Opublikowano

Luke MU to exp 5k i to były fajne czasy, 1Gr= 1 item. Wbiło się Gr to sie pisało na forum jaką nagrode się chce :) Chętnie mogę testować, ale jak dlamnie to 5k exp to jest taki dobry, wsumie to takie minimum.

Opublikowano

Luke MU to exp 5k i to były fajne czasy, 1Gr= 1 item. Wbiło się Gr to sie pisało na forum jaką nagrode się chce :) Chętnie mogę testować, ale jak dlamnie to 5k exp to jest taki dobry, wsumie to takie minimum.

popieram :) na LUKE MU bym pograł sam :) pamiętam te szalone czasy kiedy wbijało się po 30-40 rr dziennie ;P 

grafi.png


 


„Ciężki charatker? wiem, mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury...


                                                                                                                                                                          PIH


 

Opublikowano

LukeMu był jednym z najlepszych dla mnie serwerów też bym pograł na takim serwerze jak LukeMu

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

@ripex 

Dodaj więcej informacji bo pan Blacha nie żartuje :P 

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

@ripex 

Dodaj więcej informacji bo pan Blacha nie żartuje :P 

Heheehee...dobre ^^

Ja tesknie za serwerem typu PAPUGi....97J...exp 200....nieśmiało dodam, ze byl to rok 2005  -.-

Tesknie za tą atmosferą jaka panowała na serwerze...to podpieranie płotu w Lorce i te pogaduszki jak sie robi jajecznicę :P

Ech czas szybko płynie  :(

EDIT: takich serwerów juz nie ma i nie bedzie :(

Opublikowano

Już mam dość gówna typu z expem do 1k...

i komentarzy typu "nie ma takich serwów"

Jest ich kur**a pełno! Na samym MPC 4um.. co chwile jakiś exp pare setek albo i mniejszy , a porządnego albo jakiego kol wiek polskiego z max expem nie ma w ogóle :( 

Opublikowano

Dawać mi drugi Dark Stars a zawitam na długo :D !

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

a tam Dark Stars dajcie stare LukeMu to się zleci stara dobra ekipa Cisz , vanhalla, Batman i reszta :) 

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

Już mam dość gówna typu z expem do 1k...

i komentarzy typu "nie ma takich serwów"

Jest ich kur**a pełno! Na samym MPC 4um.. co chwile jakiś exp pare setek albo i mniejszy , a porządnego albo jakiego kol wiek polskiego z max expem nie ma w ogóle :(

Jest ich pełno, pewnie ...S4, S6 , gdzie bot gra za człowieka .

 "jakiego kol wiek"  serwera 97 J czy 99 D nie ma !

I nie pitol mi tu kur**a, że sa !

Pozdrawiam Pitrze ^^

Opublikowano

5k bez sensu jest co to za gra jak masz w chwile 400 lecisz na stronke res i tak w kolo macieja...

 

po za tym pvp na takim serwie zwykle jest niezbalansowane a i tak trafi sie kiklka no lifow co expia po 24/7 wiec co to za gra^^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...