Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Set zbroi + dość obszerny poradnik jak je dodać.


E69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Starannie zrobione i odpowiednio dobrana kolorystyka. Chociaż mogłyby być bardziej podobne, bo wojownika i sury np. tak się różnią między sobą, jakby należały do innego setu :D

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Specjalista
Opublikowano

 

Wgrałem wszystko tak jak w poradniku. Wpisuje /item 9929 i pisze #9929 item no exists with that vnum. . O co kaman?

 

Masz game 34k więc item_proto masz w db.

Skonwertuj item_proto do .txt i podmień w db.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Masz game 34k więc item_proto masz w db.

Skonwertuj item_proto do .txt i podmień w db.

Chodzi o to , że musze ten plik zmienić na dokument.txt? tak?

 

P.s. Nie wiesz czego gdy chce się zalogować jest takie "mignięcie" i wraca mnie do wyboru channeli?

Specjalista
Opublikowano

Chodzi o to , że musze ten plik zmienić na dokument.txt? tak?

 

P.s. Nie wiesz czego gdy chce się zalogować jest takie "mignięcie" i wraca mnie do wyboru channeli?

 

Nie chce mi się tłumaczyć,ale dam Ci video poradnik.

 

https://www.youtube.com/watch?v=V4mP8TGzzHk&list=UUT8ToWZzXeNmmRf6zE6Ah2w

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Masz game 34k więc item_proto masz w db.

Skonwertuj item_proto do .txt i podmień w db.

Zadaję idiotyczne pytanie , ale jestem początkującym i wszystko mi wolno - Co to jest db? Chodzi o bazę danych tak? I Trzeba wejść przez FTP?

Specjalista
Opublikowano

Zadaję idiotyczne pytanie , ale jestem początkującym i wszystko mi wolno - Co to jest db? Chodzi o bazę danych tak? I Trzeba wejść przez FTP?

Każdy kiedyś zaczynał.

 

Db inaczej mówiąc database (baza danych), tak trzeba wejść do ftp,polecam do tego program WinSCp.

Śnieżka do db.

 

usr/home/mt2/db

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Specjalista
Opublikowano

Teraz wzruce do db i dam edita.

 

@Edit

Nie działają. Problem tkwi chyba w czymś innym...

Zrobiłeś według filmu?

Chmod 777 nadany?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Specjalista
Opublikowano

Nadane i nadal #9909 item no exsists with that vnum

item_names.txt

item_proto.txt

Na pewno dobrze skonwertowane?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Specjalista
Opublikowano

 

Tak skonwertowałem dobrzei wrzuciłem na ftp nadając chmody 777. Podsyłam ci item-proto i skonwertuj u siebie a następnie wyślij mi. Jak zadziała to znaczy , że popełniłem błąd

http://speedy.sh/j8jwd/item-proto-sql.txt

 

Skan chyba nie potrzebny plik tekstowy.

 

item_names nie ma,ponieważ ten program jebie polskie znaki,otówrz item_names zjedź na sam dół i dopisz:

id[TAB]nazwa_zbroi

 

później na wszystko chmod 777 i reboot.

 

Jeżeli to nie pomoże to ja już nie wiem co jest 5.

item_proto.txt

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

  • 2 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Dodaje icony do zbroi,nie sa najlepszej jakości ale lepszych nie potrafię wykonać.

Download jest podany w temacie.

e1066286d2f79.png

 

Pozdrawiam.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Set nie przypadł mi do gustu.

Mogę prosić o poprawnienie SS w temacie? :)

 

01253622875045164679.jpg

 

 

Uwaga na bandziorów z internetu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmacniać swoje szeregi.

 

Opublikowano

Coś jest nie tak z połyskiem:

68537615831160809363.gif

Powinno być tak jak na przykładzie stalki, albo połysk po całości albo prak połysku. Tu jest problem że świecą się tylko rękawice i buty.

Opublikowano

zbroje fajne lecz na woju coś nie zbyt łądnie wygląda


Coś jest nie tak z połyskiem:

68537615831160809363.gif

Powinno być tak jak na przykładzie stalki, albo połysk po całości albo prak połysku. Tu jest problem że świecą się tylko rękawice i buty.

Weź tekstury te co się tak błyszczą i zrób tak

1)Odpal Gimp z wtyczką .dds / photoshop

2)Weź te tekstury i weź gumkę i krycie tak na 90%-80% i za jednym zamachem wszystko i zapisz i nie powinno być problemu

Startuje Nowy Serwer Metin2 !!

 

Vesui [ Polski Serwer Chamachi]

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...