Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyciagnie IP z Descripion kanału TS3


Jin93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , mam dla was nową ciekawostkę dotyczącą  wyciągania IP na Teamspeak3

A wiec zastanawialiście się czasem jak wyciągnąć IP ?
ja mam kilka prostych sposobów  podanie linku np.

http://tinyurl.com/123xyz

ale już każdy wie ze przez  tinyurl można sprawdzić IP
ukryty link tez nic nie daje (ukrycie tego linku w innym linku np.)
 

[url=http://tinyurl.com/123xyz]www.onet.pl[/url]

wiec kolejnym sposobem opracowanym przez kilku moich znajomych i poprawionym delikatnie przez moją skromną osobę xD]

jest wyciągniecie IP przez descripion w kanale....

Na początek zakładamy kanał w którym możemy edytować desc. czyli posiadać Head Channel admin'a)
(jeżeli jesteś adminem [jr admin] i chcesz wyciągnąć IP bez wiedzy głównych adminów zrób to samo lecz wrzucasz sobie ludzi na kanał prościej dla Ciebie ! :D)

wstawiamy w kanał x i dajemy mnóstwo enterów i spacji aby zrobić duzo miejsca :>

i na sam dół dajemy taki oto ciekawy link !
 

[img]http://tinyurl.com/123xyz[/img]

jezeli znamy dobrze ts3 robi on z obrazkami tak iz gdy naciskamy na ts odczytuje on obrazek wiec jezeli ktos nacisnie na nasz kanał NAWET W NIEGO NIE WCHODZĄC automatycznie obrazek sie otwiera w pamieci ts lecz użytkownik będzie widział tylko zbędnie wyglądający obrazek
um8clp.jpg
co raczej nie zwróci nikogo uwagi...

i po tym sprawdzamy na swojej stronie kto wbił na nasz link :] i po sprawie mamy IP :D

BANG !




 

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...