Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co jest w końcu lepsze BOL CZY #L


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na daną chwilę bol o wiele lepszy 

Pod jakim wzgledem bol jest lepszy? Jedyna roznica to to ze bol jest płatny i robiony pod hajs, a to ze jest wiecej skryptów to zasluga tego ze ma juz sporo czasu, L sie rozkręca a i tak juz skrypty szybciej wywalają combo.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Nie zapominajcie że #L się dopiero rozkręca .. a jakie już są efekty .. Jak dla mnie będzie z tego coś najprawdę wielkiego jak developerzy nie odpuszczą i będą aktualizować na bierząco ..

Nie pisz głupot jak nie wiesz. Program ma już parę miesięcy, żaden skrypt nie doszedł od 2miechów a jedyne co ulepszyli to to że zaczął działać. Ich strona wiecznie nie działa, a poza tym że jest darmwy w niczym nie jest lepszy od BoL'a. Nim wyjdzie kolejne 10skryptów za pewne będzie już BoL 2.0.

 

Pod jakim wzgledem bol jest lepszy? Jedyna roznica to to ze bol jest płatny i robiony pod hajs, a to ze jest wiecej skryptów to zasluga tego ze ma juz sporo czasu, L sie rozkręca a i tak juz skrypty szybciej wywalają combo.

Tak jak pisałem up. Wyjdzie BoL 2.0 i l# będzie useless. Program mając 3miechy minimum ma 10 skryptów. BoL vip > l# > bol free. Niestety gdy wyjdzie 2.0 - BoL 2.0 vip > BoL 2.0 free > l#

 

Pisane z telefonu :3

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...