Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co jest w końcu lepsze BOL CZY #L


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy, kto co woli. To jest takie zbyt teoretyczne. Na pewno na bolu masz wszystkiego więcej,a L# jest w pełni darmowy.

Opublikowano

nic żaden z tych programów podejrzewam że swój skill jest lepszy :P

Podejrzewam, że jego skill nie jest lepszy, skoro musi się uciekać do tego gówna, żeby cokolwiek wygrać.

Uczeń
Opublikowano

Póki co BoL z VIPem jest lepszy, również ze względu na znacznie większą ilość skryptów.
Może za parę tygodni/miesięcy gdy L# się rozwinie, będzie stanowiło znaczącą konkurencję dla BoLa.

Opublikowano

tak trochę nie z tej beczki co to jest ten L# ? można prosić o linka albo jakieś wyjaśnienie ?

Opublikowano

BoL z ViP, póki co L# się rozwija, crashe, mało skryptów, które razem się mogą bugować

Czekaj, czekaj. Crashe? K***a grałes an tym w ogóle, a grałeś na bolu po patchu?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czekaj, czekaj. Crashe? K***a grałes an tym w ogóle, a grałeś na bolu po patchu?

Czytam na bieżąco o L# i ludzie narzekają, że gdy używamy wielu skryptów naraz to crashuje

na BoLu też grałem, 1 crash (co i tak nowością nie jest)

nie będę za L# tylko dlatego, że jest darmowy (póki co, pewnie się zmieni) 

­

Opublikowano

Bol VIP <3. Ale L# ma strasznie duży potencjał gdyż jest pisany w C#. Gdy alt tabujemy i odznaczamy skrypty i wejdziemy do gry już ich nie ma i nie trzeba restartować programu(np. klikaniem F9) co jest dużym plusem, szkoda tylko, że mało skryptów.

 

Jak narazie BOL VIP. Poczekamy zobaczymy co z L#.

Deadboy

Opublikowano

Prosze pomoz ktos ogarnac tego L# nie ogarniam za cholerke nawet z tym faq prosze bardzo ;x

Naprawde jesli ktos nie jest w stanie ogarnac programu który wymaga 2 kliknieć a do tego jest temat z opisem w dziale to widocznie na niego nie zasluguje bo jest zwyczajnie za tępy.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Nie zapominajcie że #L się dopiero rozkręca .. a jakie już są efekty .. Jak dla mnie będzie z tego coś najprawdę wielkiego jak developerzy nie odpuszczą i będą aktualizować na bierząco ..

Opublikowano

najlepsi developerzy z bola uciekli do l#, liczę na to, że będzie płatny i cebule nie bd mogły z niego korzystać za free :). Anyway ma potencjał :) Honda i jego skrypty <3

2ivh0ly.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...