Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FV4202 prawdopodobnie będzie czołgiem premium!


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj swoje WN8 i ilość bitew jakie możesz robić dziennie.

Opublikowano

Podaj swoje WN8 i ilość bitew jakie możesz robić dziennie.

 

A co to ma do rzeczy?

 

w ile czasu dam rade zdobyć ten czołg od zera ? :D

 

Ile dziennie grasz, czy masz premkę, ile masz bitew oraz czy potrafisz grać medami?

Po co mi mUSK skoro mam dres... znaczy czołK

Opublikowano

A co to ma do rzeczy?

 

 

Ile dziennie grasz, czy masz premkę, ile masz bitew oraz czy potrafisz grać medami?

 

Skończ. Statystyki mają bardzo dużo do tego, jak ktoś gra dobrze, to ma dobre statystyki, po to one są zrobione, aby było wiadomo czy gracz jest dobry, czy zły. Jak gra dobrze, to będzie miał śr. exp na poziomie 1000 (1500 z premką) i bez problemu będzie można wyliczyć w ile bitew, a co za tym idzie w ile czasu wyexpi dany czołg.

Opublikowano

Chodzi o to, że jeśli ma lepsze staty, to znaczy że osiąga lepsze wyniki w bitwach. Im lepszy wynik, tym więcej expa, a więc oczywistym jest że im więcej WN8 się osiąga, tym szybciej się expi czołgi.

Opublikowano

A co to ma do rzeczy?

 

 

Ile dziennie grasz, czy masz premkę, ile masz bitew oraz czy potrafisz grać medami?

 

Tutaj najmniej ważne jest ile ma bitew.

 

Wycinek z Q & A od Dom1na:

- planuje się, że po zamianie FV4202 na czołg premium gracze otrzymają go za darmo, tak jak to było z T34

 

Ź: http://www.dom1n.com/silentstalker-blog/qa-14-08-2014/

 

 

Opublikowano

Oj dobra nie srajcie się. WG zmieni zdanie jeszcze 1000 razy, zobaczycie. Na razie nic nie wiadomo.

Ja mam na razie odblokowanego Cometa, to go kupię teraz i grind dalej. Zmiana będzie pewna jak wycieknie info z supertestu, więc mamy jeszcze ze 2 miechy do samego utwierdzenia się.

Opublikowano

Oj dobra nie srajcie się. WG zmieni zdanie jeszcze 1000 razy, zobaczycie. Na razie nic nie wiadomo.

Ja mam na razie odblokowanego Cometa, to go kupię teraz i grind dalej. Zmiana będzie pewna jak wycieknie info z supertestu, więc mamy jeszcze ze 2 miechy do samego utwierdzenia się.

 

Ja i tak mam Centka 7/1, a granie nim to czysta przyjemność, więc wiele nie stracę ;)

Opublikowano

Cała ta linia jest bardzo fajna. Tiery do V są ok, Cromwell, Comet wbrew pozorom po opanowaniu potrafi dostarczyć sporo funu(ale musicie mieć gold ammo), a oba Centuriony wychwala @Juri. . FV4202 też swoją drogą oceniany jako fajny czołg, ale tylko przez jego nielicznych posiadaczy.

Opublikowano

Skończ. Statystyki mają bardzo dużo do tego, jak ktoś gra dobrze, to ma dobre statystyki, po to one są zrobione, aby było wiadomo czy gracz jest dobry, czy zły. Jak gra dobrze, to będzie miał śr. exp na poziomie 1000 (1500 z premką) i bez problemu będzie można wyliczyć w ile bitew, a co za tym idzie w ile czasu wyexpi dany czołg.

 

Chodzi o to, że jeśli ma lepsze staty, to znaczy że osiąga lepsze wyniki w bitwach. Im lepszy wynik, tym więcej expa, a więc oczywistym jest że im więcej WN8 się osiąga, tym szybciej się expi czołgi.

 

Nie skończę. Gadacie pierdoły o graniu dla statów, a jak przejrzałem Wasze wyniki to wcale nie błyszczycie.

 

Nie wiadomo kiedy zamienią FV4202 na 8T. Jak zrobią to w 9.3 to trzeba by naprawdę ostro grać żeby zrobić od zera. Premka na zrobienie będzie niezbędna :/

Po co mi mUSK skoro mam dres... znaczy czołK

Opublikowano

Nie zrobią tego w 9.3, zrobią to później. I wskaż mi błąd w moim toku rozumowania:

Chodzi o to, że jeśli ma lepsze staty, to znaczy że osiąga lepsze wyniki w bitwach. Im lepszy wynik, tym więcej expa, a więc oczywistym jest że im więcej WN8 się osiąga, tym szybciej się expi czołgi.

Owszem, staty sie liczą, i są dość ważną rzeczą przy określaniu czasu, w który dany gracz wygrinduje jakąś linie od zera.

Opublikowano

Nie zrobią tego w 9.3, zrobią to później. I wskaż mi błąd w moim toku rozumowania:

Owszem, staty sie liczą, i są dość ważną rzeczą przy określaniu czasu, w który dany gracz wygrinduje jakąś linie od zera.

 

Ok. Powiedzmy, że mówimy o osobach na naszym pomidorowym poziomie (WN8 ~900). Co z tego, że mam takie staty skoro nie będę potrafił jeździć medami? WN8 mogę nabić na KV-1S robiąc nim 2000 bitew. Medy również dużo z xp mają ze spota. WN8 nie uwzględnia spotowania. Nie trzeba mieć dobrego effi żeby expić. Szybkie exspienie zależy od premki, tego jak ktoś czuje się w danym czołgu oraz ile czasu może spędzić grając.

Po co mi mUSK skoro mam dres... znaczy czołK

Opublikowano

Ok. Powiedzmy, że mówimy o osobach na naszym pomidorowym poziomie (WN8 ~900). Co z tego, że mam takie staty skoro nie będę potrafił jeździć medami? WN8 mogę nabić na KV-1S robiąc nim 2000 bitew. Medy również dużo z xp mają ze spota. WN8 nie uwzględnia spotowania. Nie trzeba mieć dobrego effi żeby expić. Szybkie exspienie zależy od premki, tego jak ktoś czuje się w danym czołgu oraz ile czasu może spędzić grając.

 

Liczy się tylko średni exp i ilość bitew. Nic więcej nie potrzeba do wyliczenia ile dostania ile musi zagrać żeby zbadać dany czołg. Problem z tym, że jak nie ma tego czołgu, to jak sprawdzić jego śr. exp?

Opublikowano

Liczy się tylko średni exp i ilość bitew. Nic więcej nie potrzeba do wyliczenia ile dostania ile musi zagrać żeby zbadać dany czołg. Problem z tym, że jak nie ma tego czołgu, to jak sprawdzić jego śr. exp?

 

Ty to poważnie... Napisałem post wyżej, oraz w 4 poście na stronie. Zacznijcie czytać co się do Was pisze bo bzdury cały czas wałkujecie...

Po co mi mUSK skoro mam dres... znaczy czołK

Opublikowano

Ty to poważnie... Napisałem post wyżej, oraz w 4 poście na stronie. Zacznijcie czytać co się do Was pisze bo bzdury cały czas wałkujecie...

 

Tak ciężko zrozumieć, że jak ktoś potrafi grać ma wysokie wn8, a jak nie to niskie (zapewne tak jak Ty, bo tak bronisz pomidorków, jacy to są oni poszkodowani, grają dla funu, a skillzordy się na nie uwzięły)?

 

Skończ pisać te brednie, bo ta dyskusja nie ma sensu. Nie wiem czy trollujesz, czy co, ale to już przestaje być śmieszne.

Opublikowano

Tak ciężko zrozumieć, że jak ktoś potrafi grać ma wysokie wn8, a jak nie to niskie (zapewne tak jak Ty, bo tak bronisz pomidorków, jacy to są oni poszkodowani, grają dla funu, a skillzordy się na nie uwzięły)?

 

Skończ pisać te brednie, bo ta dyskusja nie ma sensu. Nie wiem czy trollujesz, czy co, ale to już przestaje być śmieszne.

 

Chłopcze, moje WN8 jest na podobnym poziomie co Twoje. A bronie pomidorków bo jesteście strasznie ograniczeni tym swoim WN8. 

Po co mi mUSK skoro mam dres... znaczy czołK

Opublikowano

Chłopcze, moje WN8 jest na podobnym poziomie co Twoje. A bronie pomidorków bo jesteście strasznie ograniczeni tym swoim WN8. 

 

Jesteś fioletem? Nie wydaje mi się.

 

Poziom dyskusji tutaj jest zerowy, głównie przez użytkownika powyżej. Zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...