Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd przy uruchamianiu wirtualnej maszyny...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gdy próbuję uruchomić wirtualną maszynę wyskakują oto takie błędy... Bardzo proszę o pomoc! :) GG:26091280

post-708651-0-68993400-1408010327.png
post-708651-0-95591600-1408010315.png

Proszę o kontakt jeżeli ktoś wie o co chodzi :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Spróbuj wyłączyć oprogramowanie antywirusowe.

 

Wyłączyłem oprogramowanie antywirusowe, oraz zapory systemowe...

 

Teraz pogrzebałem w uprawnieniach i wyskoczył taki błąd...

 

 

post-708651-0-05349400-1408011251.png

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Masz aktualną wersje VB ? ( 4.3.15 )

 

Pobierałem i 4.3.12 / 4.2.26 / 4.3.14 a z tą wersją co mówiłeś nie próbowałem :)

 

Skąd ja mam pobrać wersje 4.3.15 ? :) 

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Sprawdź, powinno zadziałać.

 

Po zainstalowaniu 4.3.15, i chcąc uruchomić gotową maszynę wyskakuje taki oto błąd: 

 

post-708651-0-54476600-1408014658.png

 

A tutaj jest ten oto log z notatnika:

 

 

b28.1030: Log file opened: 4.3.15r95226 g_hStartupLog=0000000000000014 g_uNtVerCombined=0x611db110

b28.1030: Calling main()

b28.1030: SUPR3HardenedMain: pszProgName=VirtualBox fFlags=0x0

b28.1030: SUPR3HardenedMain: Respawn #1

b28.1030: supHardenedWinVerifyImageByHandle: -> 0 (\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.exe)

b28.1030: supHardenedWinVerifyImageByHandle: -> 0 (\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.dll)

b28.1030: supR3HardenedWinDoReSpawn(1): New child 6d0.108c [kernel32].

b28.1030: supR3HardenedWinPurifyChild: PebBaseAddress=000007fffffdf000 cbPeb=0x380

b28.1030: supR3HardNtPuChFindNtdll: uNtDllParentAddr=00000000777b0000 uNtDllChildAddr=00000000777b0000

b28.1030: supR3HardNtPuChTriggerInitialImageEvents: pvLdrInitThunk=00000000777db800 pvNtTerminateThread=0000000077800ae0

b28.1030: supR3HardNtPuChSanitizeMemory: Freeing exec mem at 0000000000070000 (0000000000070000 LB 0x2000)

b28.1030: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 00000000777b0000 '\Device\HarddiskVolume1\Windows\System32\ntdll.dll'

b28.1030: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 000000013f6c0000 '\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.exe'

b28.1030: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 000007feffad0000 '\Device\HarddiskVolume1\Windows\System32\apisetschema.dll'

b28.1030: supR3HardenedWinDoReSpawn(1): Quitting: ExitCode=0xc0000005 rcNt=0x0

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Wejdź do : 

"C:\Users\COMPUTER_NAME\.VirtualBox\Machines\VM_NAME\"

Prawdopodobnie będziesz tam miał 2 pliki ze złym rozszerzeniem.

1. VM_NAME.xml-prev

2. VM_NAME.xml-tmp

 

Zmień rozszerzenie dla pliku VM_NAME.xml-prev  na .xml , czyli :

 

1. VM_NAME.xml-prev -> VM_NAME.xml

 

I zrestartuj vb

Opublikowano

Wejdź do : 

"C:\Users\COMPUTER_NAME\.VirtualBox\Machines\VM_NAME\"

Prawdopodobnie będziesz tam miał 2 pliki ze złym rozszerzeniem.

1. VM_NAME.xml-prev

2. VM_NAME.xml-tmp

 

Zmień rozszerzenie dla pliku VM_NAME.xml-prev  na .xml , czyli :

 

1. VM_NAME.xml-prev -> VM_NAME.xml

 

I zrestartuj vb

 

 

W folderze .VirtualBox nie mam folderu Machines tylko mam coś takiego:

 

post-708651-0-78526400-1408016186_thumb.png

 

W Swoim użytkowniku mam również taki folder jak : "VirtualBox VMs" a w nim:

 

post-708651-0-26064200-1408016255_thumb.png

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Zaraz zaraz, właściwie co ty chcesz uruchomić ? Nie masz żadnej maszyny (pliku .vdi). U mnie ta lokalizacja wygląda tak :

7607314080167631227406.png

 

 

Ja chce uruchomić to: 

 

post-708651-0-12068200-1408017145_thumb.png

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

wejdź do folderu tergo tak jak up kolega mówił:

"C:\Users\COMPUTER_NAME\.VirtualBox\

 

i usun wszyst ko i spróoj go uruchomić jeszcze raz

 

Niestety to nic nie dało :( 

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym polega ten błąd ? Tzn odczytać co wychodzi z log'a ? 

 

 

830.17bc: Log file opened: 4.3.15r95226 g_hStartupLog=0000000000000014 g_uNtVerCombined=0x611db110
830.17bc: Calling main()
830.17bc: SUPR3HardenedMain: pszProgName=VirtualBox fFlags=0x0
830.17bc: SUPR3HardenedMain: Respawn #1
830.17bc: supHardenedWinVerifyImageByHandle: -> 0 (\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.exe)
830.17bc: supHardenedWinVerifyImageByHandle: -> 0 (\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.dll)
830.17bc: supR3HardenedWinDoReSpawn(1): New child 1654.1688 [kernel32].
830.17bc: supR3HardenedWinPurifyChild: PebBaseAddress=000007fffffdb000 cbPeb=0x380
830.17bc: supR3HardNtPuChFindNtdll: uNtDllParentAddr=0000000076e20000 uNtDllChildAddr=0000000076e20000
830.17bc: supR3HardNtPuChTriggerInitialImageEvents: pvLdrInitThunk=0000000076e4b800 pvNtTerminateThread=0000000076e70ae0
830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 0000000076e20000 '\Device\HarddiskVolume1\Windows\System32\ntdll.dll'
830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeMemory: Freeing exec mem at 0000000076fd0000 (0000000076fd0000 LB 0x2000)
830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 000000013f510000 '\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.exe'
830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 000007feff140000 '\Device\HarddiskVolume1\Windows\System32\apisetschema.dll'
830.17bc: supR3HardenedWinDoReSpawn(1): Quitting: ExitCode=0xc0000005 rcNt=0x0

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym polega ten błąd ? Tzn odczytać co wychodzi z log'a ? 

 

 

830.17bc: Log file opened: 4.3.15r95226 g_hStartupLog=0000000000000014 g_uNtVerCombined=0x611db110

830.17bc: Calling main()

830.17bc: SUPR3HardenedMain: pszProgName=VirtualBox fFlags=0x0

830.17bc: SUPR3HardenedMain: Respawn #1

830.17bc: supHardenedWinVerifyImageByHandle: -> 0 (\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.exe)

830.17bc: supHardenedWinVerifyImageByHandle: -> 0 (\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.dll)

830.17bc: supR3HardenedWinDoReSpawn(1): New child 1654.1688 [kernel32].

830.17bc: supR3HardenedWinPurifyChild: PebBaseAddress=000007fffffdb000 cbPeb=0x380

830.17bc: supR3HardNtPuChFindNtdll: uNtDllParentAddr=0000000076e20000 uNtDllChildAddr=0000000076e20000

830.17bc: supR3HardNtPuChTriggerInitialImageEvents: pvLdrInitThunk=0000000076e4b800 pvNtTerminateThread=0000000076e70ae0

830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 0000000076e20000 '\Device\HarddiskVolume1\Windows\System32\ntdll.dll'

830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeMemory: Freeing exec mem at 0000000076fd0000 (0000000076fd0000 LB 0x2000)

830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 000000013f510000 '\Device\HarddiskVolume1\Program Files\Oracle\VirtualBox\VirtualBox.exe'

830.17bc: supR3HardNtPuChSanitizeImage: 000007feff140000 '\Device\HarddiskVolume1\Windows\System32\apisetschema.dll'

830.17bc: supR3HardenedWinDoReSpawn(1): Quitting: ExitCode=0xc0000005 rcNt=0x0

 

 

Poczytaj o tym na forum vb, ludziom pomaga downgrade do wersji 4.3.12

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...