Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Final Boss skin ujawniony! Czy to Corki? A może Sejuani? XD


neXt15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skin nie najgorszy .. Aczkolwiek nie używam tej postaci i z tego co widzę nie tylko ja a duża większość .. Więc nie wiem po jakiego dojebali 7 czy 8 skina 

Opublikowano

Na pewno kupie. Wygląda mega ciekawie i jest przyjemny dla oka

Jinx3.gif


"Very very soon the terror will begin,no place to hide, no way to survive,you can't escape it's time to die"


“Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof.”


>>SKIN KID<<

Opublikowano

Ja nic takiego nie napisał że to jest ultimate tylko że Final Boss skin... ;)

Mój błąd. Źle przeczytałem. Było późno i nie składałem poprawnie tego co czytałem :v

Wybacz :)

K4QaiyA.gif

Opublikowano

Ultimate skin bedzie do Zeda..

 

Cybernetyczny Zed, zamiast cieni bedzie uzywal hologramow, Q to rzut takim mieczem swietlnym, W - hologram, E zgniata w dloni taka kulista bombe, R stawia hologram a Death Mark to miecz nad glowa enemy (swietlny) ktory wraz z czasem detonacji opada na glowe enemy, gdy dochodzi ostatnia sekunda wbija sie w glowa wybuchajac,

 

Niedlugo SkinSpotligh zrobi o tym filmik.

Opublikowano

Ultimate skin bedzie do Zeda..

 

Cybernetyczny Zed, zamiast cieni bedzie uzywal hologramow, Q to rzut takim mieczem swietlnym, W - hologram, E zgniata w dloni taka kulista bombe, R stawia hologram a Death Mark to miecz nad glowa enemy (swietlny) ktory wraz z czasem detonacji opada na glowe enemy, gdy dochodzi ostatnia sekunda wbija sie w glowa wybuchajac,

 

Niedlugo SkinSpotligh zrobi o tym filmik.

Troll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...