Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mdcraft


TheDominik29

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A
A
A
A
A
 
 
 
 
 
 

2d6o7df.png

 Serwer mDCraft serwer wojny gildii, którego ideą nie jest spędzanie długich godzin w kopalniach i na expiarkach lecz na walkach. Stąd też duży exp oraz dość duże dropy.

                         

                   2yzfrpj.png

                               >IP: mdcraft.gomc.pl

                               >Sloty: 43

                               >PvP: TAK

                               >Moby: TAK

                               >Wersja: 1.7.*

                               >Fanpage: https://www.facebook.com/mdcraft.tk 

                               >TS3: eqipa.pl

 

 

  2mr5ddv.png

 

 

Polska Lokalizacja

 

 

Stabilny i wydajny silnik

 

 

Praktycznie 0 lagów!

 

 

 

 

 

2cnuzrq.png

 

 

Diament: 2.0% (fortuna + 0,1% co lvl)

 

 

Szmaragd: 0.8%

 

 

Żelazo: 3.5%

 

 

Złoto: 3.5% (fortuna + 0,1% co lvl)

 

 

Proch: 1.5% 

 

 

Jabłko: 0.8% 

 

 

Obsydian: 1.5%

 

 

częste eventy z dropami    :)

 

 

Wszystko pod /drop

 

 

 

 

 

 suzr0w.png

 

    [Właściciel] TheDominik29

 

 

 

 

 14t81nq.png

 

 

Frakcje - plugin na gildie, /gildia - wytłumaczenie komend po POLSKU

 

 

Wszystkie komendy dostępne po polsku, itemy potrzebne na gildie:

 

 

16 diamentów / emeraldów / złota / żelaza i 8 książek

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe receptury:

 

 

Można tworzyć zbroje dla koni

 

 

oraz siodła i stoniarki.

 

 

 

Receptury pokazane na spawnie       :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FORTUNA!

 

 

Tak, na naszym serwerze działa fortuna!

 

 

Co każdy jej poziom mamy większą szanse

 

 

na drop złota i diamentów!

 

 

 

 

 

Exp ze stone

 

 

 

 

 

Nieco większy exp z mobów

 

 

 

 

 

Granica mapy: 5.000 kratek

 

 

 

 

 

Na spawnie jest gabka (losowy teleport)

 

 

 

 

 

Anty-Relog w PVP!

 

 

 

 

 

Anty-Cheat!

 

 

Nowe! TNT niszczy obsydian za drugim wybuchem!

 

 

 

 

 

Rangi VIP:

 

 

Wszystko pod komendą /vip i /svip

 

 

 

 

 

 

 

 

Screenshooty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Craftingi:

 

 

QfJ4nGr.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banner (czasami kłamie):

 
37.187.133.127:25585.png

=

 

Opublikowano

Już widzę ten server.
Gościu postawił server na kompie i myśli że może dać 999 slotów a tu się liczy ram.
Kolejny server WOJNY GILDI nie za dużo ICH ?!

0 ss servera.

Kto się zgadza LIKE !

Opublikowano

Już widzę ten server.

Gościu postawił server na kompie i myśli że może dać 999 slotów a tu się liczy ram.

Kolejny server WOJNY GILDI nie za dużo ICH ?!

 

0 ss servera.

 

Kto się zgadza LIKE !

 

 

Oferta Obsydian z Fiberhosta ma 999 slotów :)

bez reklam

Opublikowano

o boże 999 slotów z fiberhosta gdzie przy 40 graczach są lagi, szkoda bo kiedyś był fajny serwer a widzę, że upada coraz niżej ;\

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Serwer spieprzony, administracja chyba ssie wszystkim. Oto ss niezabezpieczonego proszę ja was spawnu:

 

Tu chcieli być w ujęciu ^^

http://scr.hu/30sk/yt5bv

 

I reszta ;-;

http://scr.hu/30sk/nrvey
http://scr.hu/30sk/gdcil

http://scr.hu/30sk/ltnf1

 

Ogarnijcie cholibka ;-;

 

#Edit:

 

Impreza!!! :D

 

http://scr.hu/30sk/ze6rv
http://scr.hu/30sk/zlx1f
http://scr.hu/30sk/tbwhk
http://scr.hu/30sk/l25lz
http://scr.hu/30sk/gfsne
http://scr.hu/30sk/4njq7
http://scr.hu/30sk/rxz1r
http://scr.hu/30sk/oa9h1
http://scr.hu/30sk/m9mkk

~Ryuuji

Pomogłem? Daj like, to nic nie kosztuje, ty nic nie tracisz :)

Opublikowano

jest blad w prezentacji

 

"tnt niszczy stone za 2 razem"

 

chyba obsydian :D

Opublikowano

Jest parę nie dopracowań ale serwer naprawdę godny uwagi ;)

 

Zapraszam serdecznie. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...