Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moderator/GameMaster/Fabulator (Sprawdź)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

P

P

P

P

P

PP

P

P

 

 

PanPrawdy

 

Moderator/GameMaster/Fabulator

 

 

1.Fabulator

Jak fabulator oferuję wymyślanie

fabuły,tekstu do questów oraz historyjek.

 

A tu jest przykładowa fabuła:

700 r.p.n.e
Dwa legendarne miasta rozpoczęły budowę
wielkiego mostu, przez który miał przebiegać nowy
szlak handlowy.
655 r.p.n.e
Budowa dobiegała już końca a trwała ona 45lat.
Pierwsi władcy miast Demond i Haxor zawarli wreście
pokój. Most łączący dwa miasta został otwarty.
500 r.p.n.e
Handel bujnie się rozwijał a kupcy stawali się
coraz bogatsi. Miasto Dilond sprzedawało uzbrojenie
a Hixol pożywienie.
440 r.p.n.e
Pewien wojownik z miasta Dilond powędrował w góry w
poszukiwaniu cennego rodzajiu stali do wytwarzania
zbroji, wyjął z ziemi skałę która spowodowała trzęsienie
ziemi.
400 r.p.n.e
Była już setna rocznica śmierci dwóch pierwszych władców.
Wszyscy zebrali się na moście aby wspominać pierwsze lata
powstania miata. Wtem, znowu zatrzęsła się ziemia, powstały szczeliny
z której wyszły potwory oraz wypadły mocne kamienie dusz.
350 r.p.n.e
Miasta starając utrzymać równowagę w królestwie próbowali
zabijać potwory, nie wiedzieli jednak że każdy zabity przez nich
potwór powodował cheć zabijania.
300 r.p.n.e
Wojownicy dwóch miast zaczeli toczyć małe spory a po jakimś
czasie wielkie bitwy które są prowadzone aż do dziś.

 

 

2. GameMaster

 

Jako GameMaster oferuję zajmowanie się serwerem,

pełną komunikację z graczami.

 

Co mnie wyróżnia ?:

No nie wiem czy się aż tak wyróżniam ale myślę że jestem jedyny w swoim rodzaju. Nie zaczynałem tak jak inni od nauki komend, jednego serwera na którym się doskonaliłem. Prawdę mówiąc ciągle zmieniałem serwery aby dostrzec ten jedyny. Jak już wybrałem odpowiedni serwer to stopniowo na nim rozwijałem swoje umiejętności. Aby doszukać się czegoś też sięgałem do poradników. Po zdobyciu jakiegoś doświadczenia starałem się znaleźć zatrudnienie. Tak też zostało do dnia dzisiejszego, jestem w trakcie szukania posady, na razie natrafiam tylko na osoby szukające testerów oraz mało rozwinięte serwery które chcę zrobić reaktywację serwera. Jak już wyżej napisałem nie jest to nic szczególnego ale chyba to mnie właśnie wyróżnia. Co do moich umiejętności dzięki którym mógłbym wam pomóc, to właśnie teraz o nich wam opowiem. Jako zdobyłem sporę doświadczenie po przez szukanie idealnego serwera dla siebie natrafiałem na masę bugów jako beta tester i na inne błędy jako gracz, w tym zakresie już się zapoznałem. Komendy też poznawałem stopniowo na swoim próbnym serwerze hamachi, takim na testy. W wielu dziedzinach metina musiałem jednak uczyć się na własnych błędach. Teraz wreszcie coś umiem i chcę się wykazać właśnie tu.
 A wiec tak, mieszkam w małej wsi. Uczę się w technikum informatycznym, dokładniej już 1 rok.
Mam młodsze rodzeństwo z którym w niedawno miałem wiele kłopotów jako najstarszy. Wszystkie problemy starałem się powoli rozwiązywać. Dużo czasu spędzam na grach, nauce, graniu w piłkę z troszkę młodszymi kolegami.Wszystko jak do teraz układa się po mojej myśli.
 
3. Moderator Forum
 
Jako Moderator forum oferuje kontakt z graczami
i użytkownikami forum oraz zarządzanie tematami oraz postami.
 
Dlaczego ja na Moderatora ?:
Moim zdaniem nadaję się na to stanowisko z kilku powodów.
Znam regulamin forum oraz mam wielkie doświadczenie
w tym co chcę robić oraz w tym co robiłem.
Nie kandyduję na tą posadę dla rangi ponieważ to jest 
bez sensu, aby moderować forum trzeba mieć jakieś 
umiejętności, a ja takowe mam. Umiem
się z kimś dogadać i ustalić wspólną granicę
która będzie dobra dla mnie i osoby która chcę
w jakiś sposób zaszkodzić forum. Jak widzę
niektóre osoby to chcę mi się z nimi popisać a 
z innymi nie chcę się nawet wdawać w jakiekolwiek
rozmowy. Myślę że jestem na tyle odpowiedzialny i
stanowczo podejmuję decyzje aby zająć tą posadę.
 
Informacje o mnie + Kontakt:
Kontakt PW na Forum.
 
Pracowałem na:
Moderator MegaSkill
Moderator ArkaniaMT2
Moderator GlobalGame
GameMaster Isaric.pl
 
Wiek: 17lat

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

Osobiście nie znam, lecz kojarzę, i mogę śmiało polecić :) 

Życzę Ci oczywiście powodzenia, w znalezieniu ekipy, z którą będziesz współpracował.

 

 

P.S

W tej fabule, to trochu znaków brakuje :) 

Opublikowano

Myślę że podanie dosyć ładnie schludnie opisane, jak na razie polecam chłopaka.

56678109855556665757.png


 


FanPage serwera Neudia.pl:


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...