Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor do 400/450 zł


Rorschach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Rorschach

 

 

 

Natywna rozdzielczość ekranu wynosi 1920 x 1080 pikseli

Tak, full hd ;)

 

Tylko na skąpcu jest napisane 1366 x 769 px

co mnie dziwi ;o

 

Edit: A może coś, co ma matową matrycę? Bo chyba podesłałem Ci błyszczącą. Zależy jak wolisz, ale ja wolę matowe.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Przeczytaj sobie ;)

http://www.kuzniewski.pl/i163,laptopy-z-matowa-matryca.html

Ja osobiście wolę matową, bo tak światło się nie odbija, miałem laptopa z błyszczącą matrycę, a nawet mam nadal, ale już pewnie nie długo.

Od tego miesiąca używam komputera i wybrałem monitor z matrycą matową i cieszę się, bo światło od okna leci w stronę monitora.

Nie byłbym zadowolony z błyszczącej matrycy.

 

Tutaj masz zdjęcie: błyszcząca i matowa

https://www.google.pl/search?q=matryca+b%C5%82yszcz%C4%85ca+czy+matowa&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=WkrrU5TWGKSx0QW6noDoCQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1600&bih=799#facrc=_&imgdii=_&imgrc=kPnWQOVnvdEfDM%253A%3B4gcVxayAkSnLaM%3Bhttp%253A%252F%252Fallegro.stati.pl%252F!ALLEGRO_IMG%252FPRODUCENCI%252FASUS%252FG75VW%252Fmatryca.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwum.allegro.pl%252Foferta%252Fasus-eee-pc-x101ch-n2600-2x1-6ghz-1gb-320gb-matowy-i3864114625.html%3B450%3B263

 

 

Zdjęcia nie są moje.

 

W laptopie z błyszczącą matrycą często widziałem swoją twarz, a teraz jest super. ;)

Dlatego wolę matowe, ale to kwestia gustu, bo błyszcząca chyba ma lepszą głębię kolorów.

Osobiście mi w niczym to nie przeszkadza, nie widzę różnicy, a nawet mi jest lepiej.

 

@Rorschach

343731479829004887779.png

Opublikowano

Tak, tylko nie mogłem nigdzie indziej znaleźć informacji o rodzaju matrycy. Tak jak mówiłem, możesz kupić gdzie indziej, ale na tamtej stronie było napisane, że jest matowa.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Jak chcesz matową, to lepszego nie znalazłem. Może są i lepsze, ale nie widzę. Zastanów się też nad calami, bo ten ma 23".

Poczekaj jeszcze na odpowiedzi lepiej.

343731479829004887779.png

Opublikowano

@MPCTaylor

 

Poczekam, i chodzi Ci o to żebym mniejszy znalazł czy co? :D

Chodzi o to, żebyś sobie dobrał cale, bo ja podałem 23" i osobiście sam posiadam taką wielkość i cieszę się, że nie wziąłem 21.5". Jak jesteś przyzwyczajony do mniejszych, to wybierz inny.

Jeszcze jest inna wersja tego Acera, chyba taka sama, po prostu mniejsza.

343731479829004887779.png

Opublikowano

TN a i tak 5ms reakcji. Brałbym AH-IPS 5ms reakcji zamiast tego, ale w tej cenie może być ciężko.

Dodatkowo matryca błyszcząca, ale to już mówiłem, kwestia gustu. Ja nie lubię widzieć siebie w odbiciu kiedy jest gdzieś kawałek czarnego obszaru.

 

Opisałem, proszę. A zdecydujesz sam.

 

@Rorschach

343731479829004887779.png

Opublikowano

Nie kierowałbym się tym jakoś bardzo, bo w tej cenie raczej nie znajdziesz lepszego czasu reakcji. Ja w cenie 600zł również mam 5ms reakcji, więc wiesz. ;)

Ciężko mi od tak ocenić ten monitor nie mając go w domu. Poczytaj sobie opinie i recenzje. Osobiście nie podoba mi się to, że jest to TN, a nie jakiś IPS, ale

taka cena.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Technologia TN i technologia IPS. Jak by się dało, to upatrz coś co ma technologię AH-IPS, czyli najnowsze IPSy z tego co wiem.

Ten filmik powinien rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Sam go oglądałem. ;)

@Rorschach

343731479829004887779.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...