Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy LVL z FIFY 14 przejdzie na 15 ?


GAMINGOWY14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie dają mi spokoju te parametry moim zdaniem na niskich ustawieniach i rozdzielczośći gra ruszy ...

jak moh z prawie takimi samiymi ustawieniami poszedł ...

Co dziwo nawet Far Cry 3 ruszył

Opublikowano

Poczekaj na demo, a się dowiesz, czy gra ruszy.

Na demo poczekam a wiesz kiedy dokładnie wychodzi?

Na innym forum jacyś już doświadczeni znawcy komputerów powiedzieli mi że pogram w 15 na niskich że gra ruszy :)

Opublikowano

Na demo poczekam a wiesz kiedy dokładnie wychodzi?

Na innym forum jacyś już doświadczeni znawcy komputerów powiedzieli mi że pogram w 15 na niskich że gra ruszy :)

Demo wychodzi w 2 tygodniu września.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Dla mnie nie :( Ktoś mi sie włamuje na konto i w 14 miałem 8kk raz właczyłem i miałem 1k a wszyscy zieloni i niebiescy zawodnicy na quick sell ;(

Wiec boje sie tam 15 zainstalować bo jakis koles bedzie miał ją za free ;(

Opublikowano

Dla mnie nie :( Ktoś mi sie włamuje na konto i w 14 miałem 8kk raz właczyłem i miałem 1k a wszyscy zieloni i niebiescy zawodnicy na quick sell ;(

Wiec boje sie tam 15 zainstalować bo jakis koles bedzie miał ją za free ;(

Zmień hasło,email oraz pytanie pomocnicze i nikt Ci się nie włamie.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

no własnie ktos zmienił mi hasło pomocnicze ale dziwne że normalnie hasła nie zmienił

a jak do EA napisać???  dasz jakis poradnik czy coś? bo próbowałem

Opublikowano

no własnie ktos zmienił mi hasło pomocnicze ale dziwne że normalnie hasła nie zmienił

a jak do EA napisać???  dasz jakis poradnik czy coś? bo próbowałem

Tu masz support EA http://help.ea.com/pl/ , zaloguj się i wyślij zgłoszenie, lub zadzwoń do nich na numer 223-970-840 i porozmawiaj z konsultantem.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Niestety nie wiem jak sie wysyła ;(

A mają jakiś adres e-mail ?

Logujesz się, wybierasz że chodzi o FIFE14 i dalej samo Cię poprowadzi. Zawsze możesz skontaktować się telefonicznie.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Albo na Live Chat, lecz tam obowiązuje język angielski.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...