Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie udało się dołączyć do sesji . - WTF


Nariric

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie . Mam tak jak próbuje dołączyć do każdego server społeczności , a jak biore uproszczony , to daje mi mape z samymi botami bez graczy :) Czy to oznacza że mogę w najbliższym czasie dostać bana ? (Czitowałem jak coś )

Opublikowano

Ja tak miałem dzisiaj bo wywaliło mnie zrestartowałem kompa i działało

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Tak jak w temacie . Mam tak jak próbuje dołączyć do każdego server społeczności , a jak biore uproszczony , to daje mi mape z samymi botami bez graczy :) Czy to oznacza że mogę w najbliższym czasie dostać bana ? (Czitowałem jak coś )

Jak byś miał bana vac to nawet na botach byś nie mógł grać, overwatch tak samo, bo byłbyś bodajże pod sesją nadzoru.

Zobacz na profilu czy pisze, że masz vac czy coś i czy coś w menu głównym pisze.

Powiedz również ile grałeś na tym hacku i na jakim..

 

"Nie udało się dołączyć do sesji - spróbuj ponownie" Też tak mam czasem, nawet dzisiaj, muszę wyłączyć grę i włączyć, czasem to nie działa więc pozostaje mi czekanie, aż mnie "POŁĄCZY/NAPRAWI SIĘ".

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Najczęściej błąd ten jest spowodowany aktualizacja poprawka wydaną przez steam 

Zazwyczaj ty nie dasz rady zrobić nic

trzeba czekać aż administrator danego serwera zaktualizuje serwer lub czasami wystarczy restart serwera 

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...