Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineNexos


Nightday96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

banner-53038.png


91b26ef8491f3a5ec9debf61db64ab56379beb94


 


IP: Minenexos.fhmc.pl


____________________________________


 


Wersja serwera: cały 1.7


____________________________________


 


Sloty: 15


_____________________________________


 


Typ: SkyBlock+Minigames


_____________________________________


 


PvP: Tylko na arenie


_____________________________________


 


Premium: Nie


_____________________________________


 


Nether: Off (otwarty tylko w eventy)


_____________________________________


 


Zwierzęta: Tak


_____________________________________


 


Potwory: Tak


______________________________________


 


a877e4e2b3963fb682e38742e9b68df3495d6e40


Jest to serwer głównie SkyBlock, ale inny od większości tego typu serwerów. U nas nie kopiesz 2h cobbla żeby iść do skupu i móc kupić coś w sklepie! Tutaj to ty tworzysz sklep! A w generatorze robią się automatycznie różne błyskotki. U nas schemat jest zmieniony. Nie tak jak na większości tego typu serwerach.


 


NAoGuXl.png


 


Nasz schemat wygląda tak:


 


PHDA751.png


 


Na wyspach także w waszych generatorach pojawi się nie raz coś ciekawego:


 


 


ryy0uq.jpg


 


A z mobów też coś ciekawego można mieć ;D


 


auxre5.jpg


 


b3acd20197b2ebdffbaecbd7c76857b2a47a8aaf


Nasz serwer jest jak powiedziałem SkyBlock+SkyWars. Te skywars to takie wojny na wyspie. 4 osoby dołączają komendą /sw join i każdy pojawia się na jednej wyspie. Musi rozbudować swoją wyspę oraz zabić innych graczy aby wygrać. Jest to jedna z minigames, wkrótce wprowadzimy na serwer wiele takich minigames aktualnie pracujemy nad paintballem oraz tntrunem


 


Skywarsy z lotu ptaka:


 


q15zb7.jpg


 


Z powodu ucinania mapy czasowo będą takie wyspy, jak skończymy robić pozostałe minigames to zajmiemy się ulepszaniem SkyWars.


 


JNya2Bl.png


Od pewnego czasu dodaliśmy na serwer kolejną Minigame: Painbtall polega na tym że strzela się śnieżką w osoby z przeciwnej drużyny, za ustrzelenie przeciwnika dostaje się ok. 5p a za strzelenie w kogoś z własnej drużyny traci się po -1p. W paintballu na zabijaniu przeciwników można zarobić pieniądze za które można wykupić lepsze bronie do ustrzelenia przeciwnika. Plugin od paintball jest w języku angielskim gdyż ten owy plugin jest na razie w trakcie testu, jeżeli będzie więcej graczy oraz więcej chętnych do tego Paintballa to zrobimy więcej rang, więcej aren oraz spolszczmy ten plugin w 100%


 


Screenshoty z Paintballa:


 


- Lobby:


 


jsexic6.png


 


- Arena Paintball:


 


aaUXILt.png


 


NWmTk2r.png


 


 


 


 


 


Mapka serwera (nie jest jakaś specjalnie wielka) : 


 


Spawn:


 


A5Uaigj.png


 


Domek VIP: (Nie jest za bardzo widoczny)


 


8hxMoPN.png


 


Darmowe jedzenie od kurki i świnki:


 


Sz9ZjQD.png


 


Sklepik: ( Z powodu tego mostu nie jest widoczny )


 


GgQFQ0t.png


 


 


 


 


c1f08582a05cac97ef0abea07df5c21da4d243fb


Na naszym serwerze z mobów wylatują ciekawe itemy a w generatorze generują się rudy poznacie teraz jaka jest szansa na drop jeżeli wam coś nie będzie w tym odpowiadało po prostu napiszcie na support my postaramy się zmienić szanse:


 


=========================Generator cobblestone'a =========================


___________________________________________________________________________________________


 


Węgiel: 15%


Żelazo: 14%


Złoto: 12%


Redstone:12%


Lapis:16%


Szmaragd: 20%


Diament 0.1%


 


========================= Potworki/moby =========================


___________________________________________________________________________________________


 


Stone: 8%


Blok trawy: 8%


Szmaragd: 60% (!)


Diament: 1%


Zamszony bruk: 3%


Węgiel: 6%


Żelazny kilof: 1%


Lava: 2%


Woda 2%


 


========================= Gracze =========================


___________________________________________________________________________________________


 


Głowy:


Po śmierci PVP: 100%


Po śmierci innej niż przez pvp: 5%


 


a7859f85707b9d1352bf74ff45a61ff272239efb


 


Właściciel: Extreme2012 w grze oznaczany : ExtremePL


ExtraAdmin: Kubic22562


HeadAdmin: Xenia224


Admin: Edb777


Mod: bbbtredbe


Kidmod: Muzur707


 


cbfdeeffa6984072ada4d6bce8e119f272f2eccf


VIP: Cena 7,38 Posiada on :


 


- Swój własny kit vip


- Dostęp do mapy surowcowej


- Dostęp do domu vip w którym znajduje się enchant na 30 lvl


- Dostęp do komendy /hat która pozwala zakładać klocki na głowe


 


sVIP: Cena 13,53 Posiada on:


 


- To co VIP +


Fly ( zablokowany na PVP )


- Komenda /near czyli wiesz kto jest blisko ciebie !


- Możesz skorzystać z darmowej expiarki dla sVIPa


- Możesz regulować szybkość chodzenia oraz latania od 1 do 10


- Swój własny kit sVIP


- Dostęp do kolorowego pisania


 


VIP lub sVIP kupujesz komendą /kupvip lub /kupsvip a kod z sms aktywujesz komendą /kod (kod z sms)


 


8432e03f5557b54cdf5452622db14e9da055ef93


 


Jeżeli masz problem jakiś/pytanie znalazłeś buga na serwerze to pisz na adres e-mail: support.minenexos@op.pl odpowiadamy do 24h !


 


 


To tyle ! Więcej na naszym serwerze


 


Zamiast pisać coś głupiego o moim serwerze np. ale syf, co to jest!!?? napisz jak normalny człowiek co zmienić ! Niedługo naprawimy te niedostępne obrazki



 

Opublikowano

hmmm ciekawy ten skyblok  az wytestuje i dam edit

 

 

 


 

Węgiel: 15%

Żelazo: 14%

Złoto: 12%

Redstone:12%

Lapis:16%

Szmaragd: 20%

Diament 0.1%

 

 wykopałem  4 staki cobla zero dropu ???  coś nie trybi przy takich ratach :P

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickie Karviooo

Opublikowano

Co za ciulowy serwer... 

Sklep porazka

Drop porazka za duzy

Spawn porazka

Informacje porazka

Kompletnie nie oplaca sie grac na takim serwerze

 

NIE POLECAM

Pozdrawiam Aridion

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

@MineNexos

Lavilos

 

Czytać nie umiesz ? pisałem że zamiast pisać durnych rzeczy pisz co zmienić -,-

 

Ale jak co zmienic? Przeciez ten caly serwer wyglada jak kupa ten sklep to chyba najgorszy sklep jaki byl w historii skyblockow

wejdz i zobacz sobie jak wygladaja sklepy i ceny na innych serwerach skoro nie widzisz nic zlego w swoim... 

Spawn a dokladniej informacje na spawnie ... serio jak mozna zrobic cos takiego przeciez spawn to cos co widzi gracz po wejsciu na serwer co powinno przyciagac a ten twoj spawn nie przyciaga masz pelno bledow drop jest za duzy i to tak konkretnie za duzy...

Pomijajac oczywiscie mala ilosc slotow

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

@MineNexos

Ale jak co zmienic? Przeciez ten caly serwer wyglada jak kupa ten sklep to chyba najgorszy sklep jaki byl w historii skyblockow

wejdz i zobacz sobie jak wygladaja sklepy i ceny na innych serwerach skoro nie widzisz nic zlego w swoim... 

Spawn a dokladniej informacje na spawnie ... serio jak mozna zrobic cos takiego przeciez spawn to cos co widzi gracz po wejsciu na serwer co powinno przyciagac a ten twoj spawn nie przyciaga masz pelno bledow drop jest za duzy i to tak konkretnie za duzy...

Pomijajac oczywiscie mala ilosc slotow

 

Człowieku czy ty nie znasz innych określeń tylko "kupa" żyjesz nią czy jak ? i co piszesz tak na każdym serwerze co ci się nie spodoba ? Spawn jest robiony ze stone bricków nie z zielonej gliny więc nie wygląda jak kupa, w sklepie są tylko potrzebne itemy resztę sam dropiesz poza tym tutaj każdy robi swój sklep z tabliczek. Pokaż mi gdzie zamieścić informacje na tym spawnie, Masz pełno błędów: Np. jakich ?? Ten drop jest za duży i to tak konkretnie za duży... To co na wszystko dać 1% -,- ?


 

Opublikowano

@4up

"Na Mapce Jest Nowa Mapa"

~MineNexos

Miałem ochotę pograć na jakimś skyblock patrze o jakiś jest (ten)

Wchodzę:

Reklama--- Pisana w 4m

Serwer--- Robiony w kilka godzin

Administracja--- Śmiech na sali

 

 

EDIT

Administracja daje bany bez powodu GZ

MuZur707

a i poza tym fajne pluginy c;

Opublikowano

@HOT11

@4up

"Na Mapce Jest Nowa Mapa"

~MineNexos

Miałem ochotę pograć na jakimś skyblock patrze o jakiś jest (ten)

Wchodzę:

Reklama--- Pisana w 4m

Serwer--- Robiony w kilka godzin

Administracja--- Śmiech na sali

 

 

EDIT

Administracja daje bany bez powodu GZ

MuZur707

a i poza tym fajne pluginy c;

 

Administracja dba o porządek na serwerze, nie dostałeś bana bez powodu, wyzywasz kidmoda, przeklinasz i jak pięknie dziewczyny wyzwywasz :O I dzięki


 

Opublikowano

@HOT11

wyzywam nalezalo wam sie kyo mnie wyzywal od p***l** ? wasz kochany nie ogarniety kidmod

pisane z fona

 

Nie wciskaj mi rzeczy wyssanych z palca... wysłać ci papierek logów z serwera ?


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...