Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MidnightMU | Season 3 Episode 1 | +AntyDDoS +AntiHack (LongTerm) Start 16.08.2014 Godzina 20:00


KubusSx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich starych i tych początkujących graczy MuOnline.


Nasz Team jako grupa młodych i doświadczonych osób chciałaby przedstawić wam serwer który powstawał przez długi czas, przechodził on modernizacje lecz nigdy nie został jeszcze włączony. Ze startem serwera są związane nasze nadzieje że ta praca którą wykonaliśmy będzie owocowała przez długie lata.


Słyszeliśmy też wiele negatywnych komentarzy typu "Nie opłaca się wam", "To nie wypali", "Stracicie tylko czas", ale my dalej usuwaliśmy i dodawaliśmy różne rzeczy, tak aby tylko rozgrywka była jak najlepsza.


I  wasz czas spędzony w grze mile wspominany.


5475914076378371228193.png


Planowana Data Startu: 16.08.2014r


 


 


Godzina: 20:00


 


 


 


 


 


 


   INFORMACJE   


                       


Nazwa Serwera: MidnightMu


Wersja: Season 3 Episode 1


Czas Pracy: 24/7


Serwer Dedykowany: Tak


Strona: http://www.midnightmu.pl/


Forum: (W budowie)


 


KONFIGURACJA


 


Exp: 200


Drop: 20


BB: Nie


Spoty: Tak (Brak słupków)


Maks. Poziom: 400


Reset: 400 Poziom + 100,000,000 zen


Punkty po Resecie: 500*Reset


Wydarzenia Dodatkowe: Święta


Zakładanie Guild: 250 Poziom


Maks. Poziom Przedmiotu: +13+28


Kasowanie Postaci: Do 80lvl


 


WYDARZENIA


 


BloodCastle


Devil Square


Chaos Castle


Castle Siege


DeepEvent


CryWolf


Nightmare


UPDATE


HappyHour (10min) Exp+10 Drop+5


 


PUNKTACJA


 


DK/BK:   5/6


ELF/ME: 5/6


DW/SM:  5/6


MG: 7


DL: 7


 


SZCZĘŚCIE W PRANIU


 


+10:+Szczęście=85 / 75


+11:+Szczęście=80 / 70


+12:+Szczęście=70 / 60


+13:+Szczęście=60 / 50


 


Inwazja Goldenow


 


00:00, 04:00, 08:00,16:00


 


 


ADMINISTRACJA


 


KubusSx  


  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

planowana data startu ?

 

Planowana Data Startbu serwera będzie podana w środe, ale myślę około tygodnia i będziemy mogli zaczynać.

Opublikowano

Zapomnialem dodać że sklepy na serwerze są ubogawe ;

Do Scale +0+0+L i odpowiedniki

Potiony pakowane po 50szt.

Brak Skilli w sklepach .

 

 

Przewidywana waluta serwerowa;

 

Przeróżne kamienie oraz zen (reset, pranie).

 

Drop zen zostal ustawiony tak aby reset nie byl tez zbyt latwy .(Ustawiony ale bez przesady)

Opublikowano

/////////////

Update

////////////

 

Character Reset

 

BK/SM/ELF - 500pkt *reset

-120,000,000 kk zen.

MG/DL - 550pkt *reset

-120,000,000 kk zen.

 

Event Inva.

 

Golden Dragon

6:00, 13:00, 20:00

 

White Wizard

00:00, 8:00, 16:00

 

Skeleton King

9:00, 18:00

 

Red Dragon

4:00, 10:00, 22:00

Opublikowano

"Wydarzenia:

blood castle

devil square"

 

Same nowości haha :D

 

Informacje na publikacji powinny dotyczyć starych jak i nowych wydarzeń.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Mogę powiedzieć w tej chwili że na 80% start  serwera odbędzie się w Sobotę 16.08.2014 Godzina 20:00, jutro podam odpowiedź 100-procentową :), ponieważ będziemy chcieli jeszcze kilka rzeczy poprawić a dziś/jutro odpalić testy dla was.

 

Dołączam kilka ss'ow :

 

eb7480.jpg37ed83.jpg131451.jpg

Opublikowano

update ;

 

Dodaję stronę serwera:

http://www.midnightmu.pl/

 

Na stronie głównej będą wszystkie informacje, nad czym w  chwili obecnej zespół MidnightMu pracuje.

 

Pozdrawiam KubusSx.

 

add :

 

Dla chętnych TeamSpeak 3 Server:

IP ADRESS: xxx

 

Start serwera zostanie tak jak był przewidziany początkowo.

Opublikowano

Z powodu iż podejrzewamy że wiele graczy będzie chciało grać Elfem (ee) a inni będą chcieli minimalizować grę, przygotowaliśmy dla was Avante.

 

xxx

Opublikowano

Siemanko mam problem jak wchodze do gry to mi wywala gameguard i ze connection from server lost -.- WTF ?
Proszę o pomoc .

 

@ Już wszystko działa poprawnie , 

 

e2f069.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...