Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MidnightMU | Season 3 Episode 1 | +AntyDDoS +AntiHack (LongTerm) Start 16.08.2014 Godzina 20:00


KubusSx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam do gry, patch dzial download, moga wystepowac lekkie zawieszki, przez noc bedziemy pracowac nad tym i rano najwyzej damy patch'a.

Opublikowano

Server  godny polecenia . !  Administracja ogarnięta  , balans bdb , server nie należy do najłatwiejszych co przedłuży całą zabawę . Zapraszam do @ .  

 

Dedyk -> brak lagów 24/7 ;) Zapraszam

 

e2f069.png

Opublikowano

Bardzo fajny serwer, miła atmosfera, gra się naprawdę fajnie, aby coś osiągnąć trzeba się postarać. Zapraszam wszystkich do gry !!!

Opublikowano

8 online z czego polowa to multiacc bk+ee:P

 Serio jeszcze nie widziałem , aktualnie brakuje na serwerze EE. Zapraszam 

 

 

@ Proszę o nie nabijanie sobie ilości postów bezsensownymi wypowiedziami  jak  koledzy wyżej . (Silnar ect. )

 

Miss zapraszam.

 

 

e2f069.png

Opublikowano

Jak najbardziej polecam serwer!

Nie za szybki exp,drop i dużo większy exp w pt gwarantuję dobrą przyjemną grę :)

sygnatura.png

Opublikowano

Witam,wczoraj zaczalem grac na tym serverze i pozwolilem napisac sobie pare slow na temat ww.servera.Otoz zadaje sobie pytanie dlaczego na nim gra tak malo ludzi? server jest naprawde fajny,przedewszystkim spoty nie sa ustawione slupkowo(bynajmniej te na ktorych expie) co jest bardzo duzym plusem,exp faktycznie jest 200 ale spoty sa bardzo male bo z tego co zauwazylem po 5 mobow co rowniez jest duzym plusem bo server nie jest za latwy,sklepy sa ubogie poty po 50,z tego co widac administracja dobrze wspolgra z graczami,widac starania co tez jest bardzo wazne,licze na to ze server bedzie caly czas sie rozwijal i administracja nie spocznie na laurach.Goldow jeszcze nie ubijam ale jezeli beda podkrecone do maximum server smialo zasluguje na ocene 5+.Pozdrawiam i zapraszam na server,:)

Opublikowano

Mogę smiało odpowiedzieć na ostatnią część Twojej wypowiedzi, Goldó nie ubijasz i przez pierwsze 40-50 rr tego nie zrobisz :), oczywiście i wtedy będzie potrzebne dobre pt.

Serwer byl tworzony z motto " Bez współpracy nie ma nic"

Opublikowano

4 osoby online :O troche za malo chyba aby tam witac ;p nie bedzie nawet do kogo sie odezwac heh

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

Uwaga! Gram od początku tego serwera prawie i już pędzę z informacjami.

 

A więc. Było troche zamieszania z VIP server i przez to odeszlo troche ludzi ale zebrała się grupka doświadczonych graczy wraz z adminem i to poukładała, teraz jest wszystko git. Wbijajcie na serwer bo od teraz większa ilość ludzi będzie pracowała nad Waszym FUNem z gry :)

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...