Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję ekipy do stworzenia serwera Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


R


E


E


K


K


L


L


A


A


M


M


A


A


 


 


 


Witam


Poszukuję ekipy do stworzenia serwera Hamachi


 


O mnie: 


Mam na imię Mateusz liczę sobie 17 lat co prawda w tworzenie serwerów prywatnych bawię się od kilku dni chciałbym spróbować swoich sił na serwerze Hamachi dotychczas swoje umiejętności szkoliłem na swoim komputerze, lecz jest on zbyt słaby aby postawić na nim serwer który utrzyma zadowalającą mnie liczbę graczy dlatego postanowiłem poszukać kilku osób do stworzenia całkiem nowego i edytowanego serwera.


 


Co oferuję: 


-Umiejętność wgrywania broni,zbroi,biżuterii oraz kostiumów 


-Edycja klienta w małym stopniu


-Umiejętność wgrywania npc,wierzchowców oraz petów 


-Stworzenie systemu ulepszeń 


-Umiejętność wgrywania oraz tworzenie amatorskich map 


-Edycja handlarzy 


-Umiejętność wgrywania questów 


 


Poszukuję osób na stanowisko:


-Hoster


-Technik 


@Najlepiej jakby była to jedna osoba


 


Czego oczekuję od Hostera:


-Umiejętność postawienia serwera na plikach by terenzo 


-Dobrego sprzętu 


-Dostępu do sftp oraz bazy mysql


-Umiejętność pracy w zespole 


-Uczciwości 


 


Czego oczekuję od technika


-Umiejętność wgrywania zbroi,broni,biżuterii oraz kostiumów 


-Umiejętność edycji klienta


@Najlepiej umiejętności podobne do moich 


 


Kontakt:


-PW na MPCforum


 


@Proszę nie pisać propozycji z pracą na serwerach vps/dedyk oraz odradzam pisania osobą które chcą zostać tylko gm oraz wmawiać jakieś wymówki że muszą gdzieś iść/coś zrobić podczas gdy ja mam edytować pliki


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...