Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] eS-trzy-igrek vs Endymion_


eS-trzy-igrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926806-U173186.png

Wyzywający: s3y
Wyzwany: wydymany
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: diss
Notatka:
daje ten generator żeby tylko warna nie dostać.

 

Jebie mnie to czy przyjmiesz, robię to tak jak robiono to kiedyś: piszę, wrzucam. Kto normalny pytał o przyjmowaniu dissów? normalnie jedziesz po typie i jak jest pizdą to nie odpowiada a jak ma argumenty to to robi- proste. Dla cb tylko 16stka, już nawet nie chciało mi się nawiązywać do twojego wieku z którym się wozisz a co dopiero do tego, że taki marny typ słucha laika pewnie nie kminiąc jego ani jednego tekstu. Bez pozdrowień marna pizdo, leć w tym marnym życiu na kwadraciakach!

 

Zwołaj swych kolegów niech posłuchają rapu wreszcie,
to jest śmieszne- co drugi tekst nawijasz o kresce.
Wiesz, że to różnica w siłach, a konkretnie poziom skilla,
moje flow nie znika, czytasz? Zapierdala jak przecinak.
Dupy nie urywa, żaden tekst w pojedynkach na forum,
chciałeś nagrodę roku? Wygrałeś lepiej niż magik, skok z mostu.
Twoje życie to forum, gry, ćpanie i rap, to ostatnie to żart.
To gra słów których ci brak, na odpowiedź nie ma szans.
Marnuje swój czas, tu będzie jak Oxon z miłoszem,
pomimo że wpierdolę, to pewnie nie odpowiesz #Typ z telewizorem.
Takim polecam kose w serce, koniec z szczęściem,
to nie miejsce na love story czy hello baybe #gaygame
Pomówmy o fejmie, znowu wracamy na m p c,
najlepszy MC w worku z napisem PEŁ-NO-PIZD
Techno bit, fighting, bro i laski na disco party,
wydymany- dla takich jak ty nie ma miejsca w świecie rap gry!

 

 

 

//od razu uprzedzam, że za jakikolwiek flame wlepiam bany. tyczy się to wszystkich w tym temacie. proszę zachować kulturkę.

//dzięx, rain.

Opublikowano

Masz się za króla, a jesteś co najwyżej Mieszko.

Pisze o kreskach? Bo was wciągam jak dobrze wiesz co.

Twoje flow nie znika, kapitan oczywisty na rejonie.

Jak ma znikać coś czego nie było? Ktoś mi to k***a powie?

Pierdolenie o kwadratach, no do tego to masz niezłą banię,

jak ja pisze na kwadratach to cie zamykam w sześcianie.

Mam wołać kolegów, mój tekst obroni się sam a nie ich głosami,

wiem, że zazdrościsz mi ziomeczków, ale niech to zostanie miedzy nami.

Małolat się dobrałeś z hasztagiem, obaj cięcy jak makaron w zupie,

pierdolisz coś o gaygamie, a przecież to wy się liżecie po dupie.

Chcesz być lepszy ode mnie, ale nie uda ci sie flecie,

bo twoje skillsy tak daleko jak twe igrek w alfabecie.

Przejrzałem cie na wylot, twój skill jest na mnie zbyt mały,

a żeby to zobaczyć nie potrzebne Laika Raybany.

Długo na to czekałeś, ale żeby zamknąć ci ryj najwyższa pora,

nie chciałem z tobą rozmawiać jak Artur Zawisza #Pan z telewizora

 

 

czemu piszecie o flow w pisanym tekscie? Kappa

Rozkmiń dlaczego napisałem "coś czego nie było".

 

Opublikowano

Pierdolenie o kwadratach, no do tego to masz niezłą banię,

jak ja pisze na kwadratach to cie zamykam w sześcianie.

 

 

 

Chcesz być lepszy ode mnie, ale nie uda ci sie flecie,

bo twoje skillsy tak daleko jak twe igrek w alfabecie.

 

 

 

icon_bowdown.gif

 

 

 

Ofc Mikołaj, s3y pogrążasz się tylko, skończ cwaniakować, nie wiem za kogo ty się uważasz

Opublikowano

Choćby tekst igreka był lepszy, to wiadomo, że nie wygra. Endy ma tu wyrobioną markę, ludzie nie raz głosują na niego tylko dlatego, że to on. Dodatkowo jest na tym forum wręcz postacią kultu, dla połowy userów. Nie ujmuję przy tym skilla. 

 

Choć chciałbym inaczej, to głos na Endymiona. 

Opublikowano

Endy rozjebał.

Głos na niego.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Choćby tekst igreka był lepszy, to wiadomo, że nie wygra. Endy ma tu wyrobioną markę, ludzie nie raz głosują na niego tylko dlatego, że to on. Dodatkowo jest na tym forum wręcz postacią kultu, dla połowy userów. Nie ujmuję przy tym skilla. 

 

Choć chciałbym inaczej, to głos na Endymiona. 

 

 

Jezeli uważasz, ze es napisał lepszy tekst w tym pojedynku to skończ i ty pisać teksty, bo się gówno znasz.

 

 

 

Pozostaje przy swoim i głos na Endiego

Opublikowano

 

Macie się za dobrych, a to co najwyżej kiepska bajka,
ej @Remover pokażmy im co to prawdziwa walka. 
 
Kumasz? 

 

 

To chyba czas właśnie Cię obudzić z tego bajkowego snu :)

Opublikowano

Robicie szum o to prowo? :D nieźle... Zaczynając od razu mówię, że ten tekst jest gorszy od tego drugiego bo był robiony na jaja ;) poza tym chciałem sprawdzić kto się tu udzieli i jak widać 3/4 ludzi widzę pierwszy raz w tym dziale^^ Dobra, ofiiajnie beef myśle że na weekendzie? tylko, żeby nie było marnego odbijania proponuję wsadzić teksty o wyznaczonej godzinie a nie myśleć nad 16stką 2 dni^^ (w tyle to ja Ci 100 wystrugam dobrych linii)

Opublikowano

Robicie szum o to prowo? :D nieźle... Zaczynając od razu mówię, że ten tekst jest gorszy od tego drugiego bo był robiony na jaja ;) poza tym chciałem sprawdzić kto się tu udzieli i jak widać 3/4 ludzi widzę pierwszy raz w tym dziale^^ Dobra, ofiiajnie beef myśle że na weekendzie? tylko, żeby nie było marnego odbijania proponuję wsadzić teksty o wyznaczonej godzinie a nie myśleć nad 16stką 2 dni^^ (w tyle to ja Ci 100 wystrugam dobrych linii)

Zawsze jak komuś coś nie wyjdzie to się tłumaczy prowem. ;/

 

/Głos na Endego.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Jezeli uważasz, ze es napisał lepszy tekst w tym pojedynku to skończ i ty pisać teksty, bo się gówno znasz.

 

 

 

Pozostaje przy swoim i głos na Endiego

 

A Ty umiesz czytać marny napinaczu? Rozumiesz coś takiego jak język polski? Gdzie ja Ci tam napisałem, że jego tekst jest lepszy? Poza tym czy gdyby był lepszy, to zagłosowałbym na Endymiona? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...