Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ/Skin] początkujący gracz( 10+ików do rozdania )


Fast Muerte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , nie dawno zacząłem Moją przygodę na League of Legends.


Moje pytanie brzmi następująco.


Szukam jakiegoś fajnego champ dla początkującego gracza + skin do danego championa  ( do 1100 rp ) 


Głównie Mi chodzi o championa jungla / top / mid który nie ma problemu z zdobyciem killa na starcie ale żeby też był w miarę mobilny.


Champ do 6300 pz .


Jeżeli ktoś byłby też na tyle miły i podał : 


Masterki do champ


Runki 


I porady jakieś :)


Lecą +iki.


Fast Muerte :>

Opublikowano

Rengar (top/jungle)  (Trochę możesz mieć problemy z ogarnięciem go)

-night hunter rengar

-Max q/w/e

-Jak chcesz więcej info to napisz pw 

Yasuo (mid)

-Polecam skin do niego

-Max q/e/w

-Jak chcesz więcej info to napisz pw 

Opublikowano

Spróbuj może Orianny, to nie jest trudna postać, łatwo farmisz, masz dużą szansę na first blooda, ponieważ na Twoim poziomie gry nie każdy wie, że nie powinien wymieniać się z Orianną autoatakami.

Masterki, runy build tutaj: http://www.lolking.net/guides/205336

Skin Bladecraft Orianna najlepszy moim zdaniem.

+ poszedł , zastanowię się głębiej nad tą postacią :)

 

 

Rengar (top/jungle)

-night hunter rengar

-Max q/w/e

-Jak chcesz więcej info to napisz pw 

Yasuo (mid)

-Polecam skin do niego

-Max q/e/w

-Jak chcesz więcej info to napisz pw 

Napisz Mi na pw jego + i - jezeli możesz. 

Wcześniej patrzyłem na jego skiny jak w grze wygląda i wolałbym chyba łowce głów ale tak czy siak + poszedł :)

Fast Muerte :>

Opublikowano

Riven a skin to Battle Bunny Riven :D

 

+Jesli troszke pomyslisz to na 1lvlu jebniesz first blooda..Jezeli to Ci sie nie uda to ze stunem na 2lvlu na bank

+Q ktore robi w c**j dmgu i mozesz uzyc to az trzy razy

+Ma stuna

+Ma dodatkowy doskok ktory dodaje Ci bariere

Opublikowano

Riven a skin to Battle Bunny Riven :D

 

+Jesli troszke pomyslisz to na 1lvlu jebniesz first blooda..Jezeli to Ci sie nie uda to ze stunem na 2lvlu na bank

+Q ktore robi w c**j dmgu i mozesz uzyc to az trzy razy

+Ma stuna

+Ma dodatkowy doskok ktory dodaje Ci bariere

Grałem na rotacji i jakoś zbytnio dobrze Mi nie poszło , zlamiłem xD

Fast Muerte :>

Opublikowano

Hmm.. może Luj Sin?

+Tarcza do sojusznika.

+Dobre early.

+Dobra pasywa.

+energia zamiast many (dla mnie +)

+Ult.

 - Słabnie w late.

 

Jaki skin polecasz? 

Masterki runy ? słaby w late to znaczy że później czy na starcie słaby? 

Fast Muerte :>

Opublikowano

Jaki skin polecasz? 

Masterki runy ? słaby w late to znaczy że później czy na starcie słaby? 

Ajj, wybacz, skin, wdłg. Mnie :Pool party (Basenowy) albo ten, aka Bruce Lee.

Early-Wczesna faza gry.

Late- Późniejsza faza gry.

http://imgur.com/3pGeCrY - hipokryzjon. hehe

Opublikowano

Teemo

  • Harras
  • Trutka
  • Mobilny
  • Grzybki
  • CC
  • Wkurwiający

Runki/Masterki możesz sobie obczaić na różnych stronach typu lolpro

giphy.gif ­

Opublikowano

Syndra - imo art .

+stun

+burst/poke

+bardzo dobry late / mid game

---------------------------------------

Co do buildu : Buty ->Gral/Molle --> DFG - > Zonya --> Rabadon --> Ga / Banshee , ...

Lub

Buty -->Gral / Molle--> Rabadon--> Zonya / DFG --> Ga  / Banshee , ...

 

Maxujesz : Q --> W --> E  , czasem sytacyjnie Q - > E ->W

 

Masterki : 21/9

 

Runy : mr / armor / magic pen / ap 

Opublikowano

Dla początkującego Lee Sin...

 

Kup sobie Mastera :)

 

+ogromy dmg

+sustain

+passywnie E dodaje nam DMG

+MS&AS na Ultimate

+świetny w TF

+świetny jungler

 

Runy:

 

Marki: AD 

Seale: Armor

Glyphy: Magic resist per lvl

Quinty: AD

 

Masterki:

 

 

thumb_18087_masteries_normal.jpeg

 

 

Jako skina fajne są: Łowca głów, Samuraj, Master Yi z Ionii

Uczeń
Opublikowano

Jeśli jeszcze nie masz 20lvl to odpuść sobie runki, gdyż tylko stracisz IP na te z niższych tierów.

Jeśli nie masz runek to jungla nie jest najlepszym pomysłem, aczkolwiek możesz próbować coś ugrać.

 

Polecam Ryze, świetna postać na topa jak i na mida.

 

+Ogromny DMG

+Łatwe combo, ale zarazem pozwalające w late ściągnąć przeciwnego ADC w 1,5s

+Niski cd skilli

+Ult przydający się do TF jak i do farmy

+Świetny pasyw znacznie pomagający przy combo

+Budujesz go pod manę a i tak ma DMG, dzięki czemu możesz spamować skillami ile wlezie

 

Do tego skin Ryze Mrocznych Kryształów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...