Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieje jakiś serwer prywatny po polsku?


Carlsberg144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer ogl pobugowany w uj i jeszcze troche, po wcisnieciu koperty, aby odebrac listy wyskakuje raport, mam nadzieje ze po becie usuna wszystkie bugi

Poczta pisze, ze jest zbugowana - na start i tak nic niema.

 

 

to sobie pogralem juz wejsc niemoge a 80lvl odnowa  nie chce robic

80 lvl to jest w pare minutek, jak grasz wojem to GM ci pomaga. Oraz od wczoraj tak okolo 22 wylaczyli serwer do dzisiaj rana w celu probowania naprawienia koperty oraz cool down'a u zaklinacza.

=====

 

Wiecej screenow z nowych map :)

1515014082608401187376.jpg

1848514082608411187376.jpg

Opublikowano

Gemstony dropia podczas eventy, ktory jest co niedziele od godz 18 do 22 gdzie teleport na battleground z eden jest dostepny i teleportuje nas na mape z BG gdzie sa na calej tej mapie rozstawione te mobki z BG i jest 25% szansy na drop gema a jesli nie dropnie gem to 1,5g.

Opublikowano

serv  teraz mnie wywala nie moge zrobic postaci a wejsc moge na luka tylko

U mnie dziala wszystko tak jak powinno.. Masz cos zle z kontem, stworz nowe i zobacz wtedy.

Opublikowano

mam to samo i czarny ekran  jak naprawia bugi to zagram na razie nie  ma sensu

Opublikowano

mam to samo i czarny ekran  jak naprawia bugi to zagram na razie nie  ma sensu

no niestety ja też poczekam aż chociaż te większe bugi naprawią a tak to serwer nawet dobry może troche wytrzyma

Opublikowano

W nocy ponownie serwer byl wylaczony, byla malutka aktualizacja zwiazana z lekkimi bugami.

- Na wojnach postac w hased podczas teleportowania nie buguje sie,

- Naprawione ikonki mountow pod P,

- Mniejsza stabilizacja serwera.

 

@ProTegowanyPLPL

StribnyVar na valo ;] Zapraszam takze do gildii ^^

Opublikowano

Dobra, ja mam problem z czaso, byłem w podziemiach keteru, nie mogę brać misji, byłem w tibered, nie mogę oddać misji ... a tak chciałem sobie podropić sztylety ...

Opublikowano

Na czaso nie robi sie misji, odrazu sie idzie na koniec na arona.

 

W Nocy ponownie byl serwer off na aktualizacje:

 

- Naprawiony teleport

10519688_823943004305412_177867653227609

- Naprawiony magazyn

10517233_823943000972079_396905619558959

 

Aktualizacje, ktore beda w nocy:

 

- Naprawienie ikony u mistyka,

- Naprawa paska expa,

- Proba naprawienia poczty,

- Proba naprawienia teleportow z czaso, ze tepaja do wioski,

- System BG,

- Dodac do sklepu dla wojownika nowe miecze bo niema.

 

I tyle :))

Nie pytajcie sie, czemu ludzie tak szybko maja herb-  Za wojne w ardir, hased jest 2k po tyco, gebra 3.5k

 

Zapraszam valorian, StribnyVar - moj nick :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...