Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Sprzedam/Wymienię konto LOL EUNE Silver V 31 Skinów


Cas93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedam konto w grze League of Legends 30 Poziom, znajduje się w dywizji Silver V.

Konto posiada 31 bardzo dobrych skinów.

 

391961407529303636050.png

 

Avatary które posiadam:

 

907701407529303636050.png 882541407529304636050.png

 

Informacje na temat konta (dywizji, ilości championów):

 

488331407529304636050.png

 

289621407529304636050.png

 

Skórki które posiadam:

 

388721407529305636050.png 894691407529305636050.png 668861407529305636050.png 855301407529305636050.png 253751407529305636050.png

891101407529305636050.png 347431407529305636050.png 567851407529306636050.png 265851407529306636050.png 238711407529306636050.png

464071407529306636050.png 403991407529306636050.png 791891407529307636050.png 346561407529307636050.png 678101407529307636050.png

785131407529307636050.png 378031407529307636050.png 739831407529308636050.png 793351407529308636050.png 296301407529308636050.png

477611407529308636050.png 460851407529309636050.png 649161407529309636050.png 974781407529309636050.png 390211407529309636050.png

893271407529310636050.png 366741407529310636050.png 297911407529310636050.png 775821407529310636050.png 755081407529311636050.png

487541407529311636050.png

 

Runy:

 

164541407529312636050.png

 

649771407529313636050.png

 

156411407529314636050.png

 

Posiadam 3 strony run.

 

 

Szczegółowe informacje:

 

Nazwa rzeczy: Konto w grze LeagueOfLegends 30lvl Silver V 31 Skinów

Metoda kontaktu: GG: 51073513 / PW 

Opis rzeczy: Przedstawiony wyżej 

Oczekiwana/oferowana cena: Konto mogę wymienić za jakieś inne konto w jakiejś ciekawej grze. Może być Metin2, Aion Online, Tera Online itp.

Konto mogę również sprzedać za doładowanie do Play, przelew Bankowy, przelew PayPal, kod PSC. 

Zdjęcia: Zdjęcia zotały przedstawione wyżej.

Inne informacje: Konto nie było nigdy banowane, posiadało jedynie bana na czat.

Nick jest normalny, bez żadnych 0123 itp.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na podany numer GG lub PW na Forum.

 

@Edit 01:04 2014/08/09

Wyleciało mi z głowy żeby dodać że za wygranego rankeda otrzymuję +25 LP

Opublikowano

 

 

Ile za nie?

 

Interesuje mnie bardziej wymiana na inne konto (postać w innej grze), ponieważ nie wiem dokładnie ile może być warte.

Może i jest dużo tych dobrych skórek, ale znając Polski rynek to cena będzie zaniżona.  

Opublikowano

wymienie za konto do nt które sprzedasz spokojnie za 80 zl

wiecej pw jeśli jesteś zainteresowany

 

nt ? interesują mnie bardziej gry które wymieniłem w pierwszym poście.

Czekam na dalsze propozycje.

Opublikowano

Proponuje 60zł za konto.

 

Nie, dziękuję :D

Temat można zamknąć ponieważ konta nie sprzedam za śmieszne pieniądze.

 

@Edit

Wolę już żeby sobie leżało. 

Opublikowano

Sprzedam ostatecznie konto za przelew PayPal 100 zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt PW lub po prostu napisać na GG.

Opublikowano

Wątpie, żeby ktoś dał ci 100zł za Silvera. Najgorsze jest to, że ceny kont w LoLu nie opierają się na ilości skinów na które sam wydałeś pieniądze, ale na dywizji.

Opublikowano

Ciekawe, że 15 championów jak od 16 można grać rankedy ...

Nie widzialem od ilu mozna, teraz dokladnie policzylem jest ich 19.

Opublikowano

Nie handluje z ludźmi którzy nawet nie mają 100 postów na forum.

Interesuje mnie jedynie wymiana na jakieś konto w Metina lub przelew PayPal. 

Opublikowano

Można zamknąć.

Powód ? 

PW od osób zainteresowanych kupnem to albo naciąganie i próba oszustwa albo marne propozycje pieniężne.

Najwidoczniej Polacy myślą że dostaną wszystko za darmo.

 

Pozdrawiam idiotów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...