Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolega nie może się połączyć z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Znajdywałem multum tematów z tym problemem , ale niestety z moim szczęściem żaden nie pomógł..
Serwer włączony , w sysinstall IP wszystko OK. w Cliencie ja mam końcówkę .100 a koledzy normalną .12
btw. mam pliki by derin v2
Client od derina , PONG ok.
Zapora systemowa win . wyłączona , u mnie i u kolegi.
Porty z końcówką .100 Włączone.
Dodam że również mi strona działa a kolegom nie. 
Koledzy są w mojej sieci Hamachi.
Dałem maszynie 1024mb RAM jest to 1/4 mojej pamięci..
Jest zaznaczone w maszynie że ma być Hamachi.
Już nie wiem co robić.. 
Wszystko robiłem według poradnika


Dodam też że na stronie gdy jest serwer ON z Portami ON , pokazuje że jest OFFLINE.
Kolega gdy chce wejść na serwer pisze mu "Zostaniesz Połączony z serwerem" albo błąd połączenia z serwerem , przypominam że PONG jest ok. 
Dodam screen z portmapa:
8640914075272721163761.jpg
+ Maszyna jak wpisuję w sysinstall
6N2VWAd.jpg
Proszę o pomoc ;)

Opublikowano

Może mu coś blokować dany port np Skyp/GG czy zapora niech sprawdzi...ew wszystko offnie :)

Wszystko OFF , zapora , skype , gg , dosłownie wszystko . 

I to nie 1 kolega tylko 3-4 ;) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...