Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojek body EQ exp,pvp na prywatne serwy


greg456

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2akkb3s.gif

Witam w tym poradniku opisze wam droge wojka body na serwery prywatne.

 

Spis treści:

1.opis postaci

2.wady i zalety

3.rozwijanie postaci

4.najlepsze rozdanie skili

5.EQ do expa,gdzie expić

6.EQ DO PVP

 

 

 

1.Wojownik Body (ang. Ciało) charakteryzuje się szybkością i mocnymi uderzeniami co czyni dobrym w expieniu jak i PvP

 

2.

Zalety:
-Dobra postać do PvP jak i do expienia
-Potęzne i szybkie ataki
-Szybkie pokonywanie mobów


Wady:
-Dużo inwestycji w Eq
-Kupowanie potów(bardziej na PL'a)
-Trudności z ogranięciem spota

-Słaba obrona

 

3.

2siła-1HP Build daje na mocne hity ale mamy mniej życie i słabszą obrone.

2HP-1siła Build daje nam duża obrone i dużo HP, troche słabsze hity.

*Po wymaksowaniu siły i HP należy maksować zręczność która daje szanse na unik.

 

4.

najlepiej rozdać skile w ten sposób:

Aura Miecza --> Berserk --> Wir Miecza -->Szarża --> Trzystronne cięcie

 

314cq4n.gif


W tym rozdziale przedstawiem wam eq do expa i gdzie expić do pierwszej mapy zastepczej czyli do np. mapki od 90 lvl.

Przedstawie wam tu też zwykły monotonny tryb expienia i tryb hardkorowego expienia.

 

EQ EXP:

miecz>szycie,siła,silny przeciwko...,trucie
zbroja>max pz,x% obrażeń do pż,blok ciosów
buty>max pz,omdlenie,kryt
naszyjnik>max pz,omdlenie reg pż
branzoleta>max pz,x% obrażeń do pż,szycie,silny przeciwko...
tarcza>niewrażliwy na omdlenia,siła,silny przeciwko...
kolczyki>silny przeciwko...,szybkość ruchu
hełm>silny przeciwko,trucie,reg pż

 

W zależności od tego na jakiej mapie jesteście wbijamy określone bony silny przeciwko... np. na orki dziala bon silny przeciwko orką.

 

Sposób expa zwykły monotonny:

1-15lvl m1
15-25lvl m2
25-45lvl orki
45-55lvl swiatynia hwang exp na przekletych ezotach i innych
55-75 lvl loch pająków v2
75-85lvl av1
85-90lvl av2

W zależności od którego lvl jest nastpna mapa np. od 90 lvl

Sposób expa hardkorowy:

1.Jeśli skile na serwerze są odrazu na P.

Wymogi:Buffek conajmniej 50%,dłonie krytyka i szycia i inne,petardy o ile są na serwerze.

1-5lvl pieski (bierzemy skile odrazu na P zarobiliśmy troche kasy robimy eq tylko na pż)
5-30lvl orki (bierzemy najwiekszy spot orkow do 30 lvl potem kupujemy FMS'a wbijemy conajmniej 30 sr)
30-75lvl loch pająków v2(buffek dopalacze i w kolcach bon odpornosc na trucizne)
75-85lvl av1
85-90lvl av2

2.Jeśli skile na serwerze robi sie samemu to polecam is zwykłą monotonną drogą bo to nie ma zwyczajnie sensu bo potrzebujemy aure na P i berseker na P.

 

fa4x9h.gif

 

Broń 1-ręka

10% na krytyka

10% na ludzi

10% na szycie

15 siła

10% szanas na omdlenie

 

Zbroja stalka

15% odporność na miecze

15% odporność na sztylety

15% odporność na 2reczną

15% odporność na strzały/x% obrażeń będzie dodane do pż

MAX HP

 

Hełm

15% odporność na magię

8% na otrucie

regeneracją PŻ 20%

szybkość ataku 15%

10% silny na ludzi

 

Buty i Naszyjnik

15% odporność na miecze

15% odporność na sztylety

15% odporność na 2reczną

 MAX HP

15% odporność na strzały

 

kolczyki

15% odporność na miecze

15% odporność na sztylety

15% odporność na 2reczną

15% odporność na strzały

10% silny na ludzi

 

bransoleta

MAX HP

10% szycie

15% odporność na magię

10% silny na ludzi

Obrażenia dodane do PŻ

 

Tarcza Wojownik

10% silny na ludzi

10% szansa na blok ciosów

NNO

15 siła

15 zręczność

 

bony 6/7 klasowe

10% odporności na klase

10% silny na klase

 

Jeżeli nie ma 6/7b klasowych to.

 

bony 6/7 dla wojownika Body

15% na szycie/wartość ataku

10/15 na siła

 

KD:

Do broni: woja,sury,ninji

Do Zbroji: wita,uchyłki,unik strzał

 

 

Prosze o nie kopiowanie mojego poradnika napisałem go w pełni sam.

Opublikowano

Była już cała masa takich poradników, nie wiem po co tworzyć kolejny.

 

 

Buty i Naszyjnik

15% odporność na miecze

15% odporność na sztylety

15% odporność na 2reczną

 MAX HP

15% odporność na strzały

 

kolczyki

15% odporność na miecze

15% odporność na sztylety

15% odporność na 2reczną

15% odporność na strzały

10% silny na ludzi

Opisałeś eq wojenne, mógłbyś dopisać też klasowe. Chyba, że Twoim zdaniem w takim eq walczymy w pojedynkach 1vs1.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Poradniki tego typu już były ale ciężko się nie zgodzić ,że trudno jest napisać obecnie poradnik którego na MPC w dziale Metin 2 jeszcze nie ma.

 

Poradnik dobry i daje ci + przede wszystkim za chęć : )

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Każdy robi bony, pod siebie. Raczej nikt, nie korzysta z takich poradników, których jest miliony...

PS. Żaden bon typu na zwierzaki nie działa w V2, jeżeli piszesz poradniki to Ty najpierw poczytaj...

Opublikowano

Jak chciałeś se tylko to napisać to se mogłeś darować bony sa poto żeby je używać a ty se poprustu posta chcialeś nabić

doswiadczenie moze tam jakies masz ale za małe.

Prawdobodobnie sie pomyliłem bono na zwierzaki nie działa w v2 nie gram teraz zabardzo w metina i nie mam tego jak sprawdzić.

A i jak jest takich pordników milion ale oczywiści aktualnych z 2014 roku to podaj mi linka do chociaz 2 takich poradnikow o wojku body ale na serwery prywatne nie na PL'a

Opublikowano

Dziwne, powiadasz, że mam za małe doświadczenie a jest ono większe, niż  Twoje. Z pewnością, mam przegrany większy czas na jednym serwerze, co Ty na wszystkich. A tym sposobem, się nie wywyższysz, zależy Ci tylko na "Lubie to" i nic więcej. Pozdrawiam bez odbioru!

Opublikowano

Myślę, że tworzenie poradników typu "sura wp eq-pvp" bony, za 2 godziny kolejny pisze poradnik "eq woj mental exp/pvp" jest bez sensu i zaśmiecać forum potem trudno znaleźć, albo się znajduję wypociny jakiegoś pro elo koxa(który gra w metina 2 tygodnie), że np.  dla woja bodego int jest dobry do pvp;/ Przydałby się jeden porządny poradnik zrobiony w całości lub spięty z poszczególnych poradników np. o samym woju body.(porządnych poradników) Metin jest jeden i wszędzie są te same bony chyba, że wyjdzie jakiś "dziwoląg" z bonami na "dzieci", który i tak padnie za tydzień. To moja opinia więc bez spin, ale po co tworzyć coś jak jest już tego miliard i niczym się nie różni jak tylko czcionką. Pozdro

Opublikowano

Kolego wyżej poprosze dowód jak jest tego miliard chociaż 2 takie poradniki o wojku body ale z 2014 roku.

 

 

Dziwne, powiadasz, że mam za małe doświadczenie a jest ono większe, niż  Twoje. Z pewnością, mam przegrany większy czas na jednym serwerze, co Ty na wszystkich. A tym sposobem, się nie wywyższysz, zależy Ci tylko na "Lubie to" i nic więcej. Pozdrawiam bez odbioru!

 

Brawo nie dawaj mi "Lubie to" wogóle nie czytaj moich tematów bedzie najlepiej bo jak masz spamować syfem to nie spamuj to poradnik dla nowych graczy którzy zaczynaja przygode z bardzej prywatnymi serwami Metina nie każdy zna eq na DT lub do pvp ty może wiesz a inni nie więc nie spamuj mi że "Każdy robi bony pod siebie" a jak ktos nie wie to co wtedy.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...