Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Mod wykonujący komendę co X sekund


Xayanix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

What?

Chodzi ci o Mod na serwer (plugin/skrypt) ?

Jesli tak to zrob sk. Polecam.

Natomiast jesli nie umiesz to napisz co ma robic konsola z kim i co jaki czas..

 

A moze chcesz sk na /kod?

Opublikowano

Weż nie rozumiem tego ! To jest bez sensu taka modyfikacja co 10 sekund piszę automatycznie spawn... Możesz trochę wyrażniej wytłumaczyć  ?

Opublikowano

idioci czytania ze zrozumieniem sie nie nauczyli ?

Weż nie rozumiem tego ! To jest bez sensu taka modyfikacja co 10 sekund piszę automatycznie spawn... Możesz trochę wyrażniej wytłumaczyć  ?

 

 

ale jaką modyfikację co ona ma robić dokładnie??co 10sek spawn ..nie rozumiem!!

@top

z tego co pamietam nodus ma opcje spamowania 

i chyba jest mozliwosc ustawienia sekund

Opublikowano

@Xayanix

Łap mój program który kiedyś napisałem w ramach nauki autoita.

DL.

http://speedy.sh/URg5K/Minecraft-bot-v-1.0.exe

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/9e9afcab4bd98843a269ffdf297ece5257293dceb4a52d25a89901301da821b5/analysis/1407505817/

Ponieważ to program napisany w autoicie to może wywalać false positive z jakichś gównianych antywirusów. 

Ma 2 funkcję 1. autokilliker 2. Spambot , wysyła komendę, wiadomość 20 razy. Może nie dokładnie to co chciałeś ale może ci się przyda :) 

Opublikowano

@Xayanix

Łap: 

http://speedy.sh/HGRkA/command-bot.exe

Od momentu kliknięcia guzika będzie co 10 minut używało tej komendy. Żeby przestało wystarczy wyłączyć program.

Skan: 

https://www.virustotal.com/pl/file/20faedeac4dca487d2bb689f76292170f472423e6cf92ce6ec73a4d291e8cdf7/analysis/1407595208/

Jakieś gówniane antywiry wykrywają false positive ponieważ program napisany jest w autoit. Jak ktoś nie wierzy to niech odpali na VM. A jak nie umie i się boi to niech nie pobiera.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...