Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Najśmieszniejsze Sceny Z Metin2


darkdahaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pro elo elo xddd

Dobra...a więc chciałbym założyc temat o tematyce :Najśmieszniejsze a zarazem nagłupsze sceny z metin2

Zapraszam do dawania swoich SS

http://www.youtube.com/watch?v=zHjwXDry4Kc

P.S

Filmik nie jest mój ale mi sie podoba ;p

 

___________________________________

Jeżeli pomogłem a nie pomogłem daj mi +

 

Metin nie uzależnia...

 

Pro elo elo i jesteś Pro Kox
Opublikowano

Przepraszam moda za przeklinanie ale to jest zajebiste 1min Jestem Hardcor zarąbiste HeadShot Petem Harce w zbroi dzikiego knura tygrysa itd potem twoja mama szybko tańczy , to było suche ale przez to że potem dopisał twoja mama szybko tańczy i huj to przez to że to było takie suche stało sie super Potem ten woj z muzą z laleczki chucky tego nie nawidze bo ta muza jest straszna sama w sobie jak ktoś laleczke chucky oglądał i ma 12 lat jak ja to wie o co biega ;P A OSTATNIE COOL : jak kupisz mi jeansy to zrobie ci loda . jak kupisz mi loda to kupie ci jeansy , jak zrobie ci loda to kupisz mi loda , jak zrobie ci jeansy to zrobie ci loda ;P , HYBA CIE POJEBALO DZIEWCZYNKO ;p

 

Autor postu pomimo ze to nie twój film daje ci 5 i + to mnie tak rozśmieszyło że z krzesła prawie spadłem

 

ALE NAJLEPSZE BYŁO

DOBRY WESOŁY KOSTEK MOŻNA?

NIE!!!!!!

ZAGRAMY W ZGADNIJ KOTKU CO MAM W ŚRODKU ?

NIE!!!!!!!

TRUSKAWKE?

NIE!!!!!!!!

CZEKOLAAAAAAAAAADA

TRAFIONY NADZIANY;p

ŁUCHUCHU

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

hahahahaha kozackie ziomuś wielki + !!!!

Najlepszy początek jak wszyscy wstawali jak po ostrym melanżu ;]

Dobre dobre !!!

hahahaha ale się uśmiałem :D

 

PS.

 

 

DAJ MINUS - !

beztytuuggc.jpg

 

DAJ - ! POMOGŁEM LUB NIE, DAJ MINUS ( - ) !

 

 

Nie dawaj Bana "Kolekcjoner" - jestem :)

 

 

Daj Bucha Ziom !

Pozdro dla kumatych :]

 

Opublikowano

hhahahahaha

rozwala mnie to

ten filmik jest zarąbisty...

polecam wszystkim...

rozwala mnie tez ten napis

gm to ch**

spoko filmik...

zapraszam do oglądania

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Super filmik Tobie nie dam + ani 5* Ponieważ Znalezienie takiego filmiku nie jest trudne ale za to dam 5/5 Autorowi Filmiku :D

sygnatura3.png

Opublikowano

Jak coś to ja DarkDahaka tylko mnie zbanowali na tydzień xdddddd

A co do filmiku...widzisz...nie sztuka go jednak znaleźć....

Bo ja jestem pierwszy...

buhahaha [ żart]

Nie no dajcie + za samo pokazanie go wam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Pro filmik :) + and 5*

d41d8ef5bbc3fc0096767a343be944ec.jpg

Czy to piątek, czy sobota Bimber wygląda jak idiota.

Na ustach błyszczyk, na włosach klej, wszyscy wiedzą, że Bimber to gej.

Justin Bimber jak już wiecie to największy muł na świecie!

Opublikowano

Czekoladaaaaa!!!!!:D

:lol: :lol: :lol:

Twoja mama

 

szybko tańczy...

 

 

być stróżem prawda to jest pomysl...ostre...

 

+++++++++++++++++++++

 

 

Heheeh oby więcej takich tematów

Opublikowano

Co do tamatu..

troche stare, ile razy ja tu juz widzialem..

Ale za to dobre.. ogladajcie filmiki VonDragon ma ZAJEBISTE :)

; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...