Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Silkroad] Pety - Nasze zwierzaki w silkroadzie


SUrban

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, w dzisiejszym poradniku chciałbym dodać troche wiedzy dla nowych osób w silkroadzie, lub tych mało obeznanych.

 

Pety dzielimy na :
Grab Pety:

873111407418792925230.jpeg156061407418792925230.jpeg832641407418792925230.jpeg717291407418792925230.jpeg723811407418792925230.jpeg223061407418792925230.jpeg423971407418792925230.jpeg721071407418792925230.jpeg293701407418792925230.jpeg

Każdego grab peta można kupić w item mallu, kosztuje on 88 silków.Po zakupieniu jednego z tych petów mamy dostępne 5 stron, możemy wybierać co ma pet zbierać : Inne itemy ( mikstury, doslownie wszystkie smieci), ekwipunek (bron i opancerzenie) oraz kase.

Po 28 dniach musimy doładować specjalnym zegarkiem na 28 dni naszego peta, kosztuje on 48 silków i wygląda tak:475071407418792925230.jpeg

 

Fellow Pets :

Ofensywne:                                                                                                         Defensywne:

943481407418792925230.jpeg                                                                                                   537111407418792925230.jpeg742491407418792925230.jpeg478491407418792925230.jpeg987491407418792925230.jpeg499871407418792925230.jpeg708091407418792925230.jpeg111391407418792925230.jpeg

859941407418792925230.jpeg                                                                                                                                                388621407418792925230.jpeg650871407418792925230.jpeg

Pety ofensywne: Posiada mniej hp od Fellow Peta defensywnego, ale posiada większy damage.

Pety defensywne: Posiada więcej hp od Fellow Peta ofensywnego, ale posiada mniejszy damage.

Pety chodzące za nami kosztują 130 silków w item mallu, każdego trzeba karmić jedzeniem , które mozemy kupic w kazdym stable, gdy zginie trzeba kupić roślinke ( dla graczy ponizej 40 lvl moze ona troche kosztowac) i uzyc jej na naszym martwym zwierzaczku.

Na tych petach wyzej mozemy jezdzic, i atakowac przy ich pomocy (nie mozemy atakowac w trakcie ujezdzania, to nie metin xD)..
W dodatku był kiedyś biały wilk w item mallu ale nie wiem czemu go nie można już kupić, pierwszego wilka mozemy kupic w dowolnym stable juz za 1m (1kk jak kto woli)

A tutaj mój obrazek pokazujący jak rosną tam zwierzęta,od 40 lvl widac dużą różnicę)

121791407418792925230.jpeg

 

Vehicles (Pety tylko do ujezdzania ich):

798951407418792925230.jpeg316371407418792925230.jpeg266451407418792925230.jpeg168411407418792925230.jpeg

Kazdy pet jest "jednorazowy" mozna na niego wsiąść , a jak z niego zejdziemy to zniknie, ma dość sporo hp, jest bardzo szybki, kosztuje tylko 1 silka (item mall)

 

Ciekawostki:

 

 

-Możemy zmienić nazwe naszego peta za pomocą naming scroll.

157941407572755925230.jpeg
-Na serwerach z dużymi ratami (łatwy exp) przy zabiciu przypuśćmy jakiegoś unikata, to przy gapie -9 nasz pet może dostać więcej leveli i mieć level większy od nas, lecz wtedy nie będzie otrzymywać expa , dopóki nie będziemy mieli tego samego levela co on.

 

-Często na serwerach prywatnych na start dostajemy peta tylko na 3 dni i jedną strone wolną na itemy.

 

- Nie możemy mieć kilku petów odpalonych "na raz' , ale na serwerach zdarzają się takie bugi przed lagi, avatary i premki (premium).

 

-Możemy kazać naszemu zwierzakowi atakującemu, żeby był agresywny bądź grzeczny i nikogo nie bił (lub gryzł) nawet gdy my walczymy z wrogiem.

 

-Możemy ewoulować naszego growth peta (pingwin,wilk,niedźwiedź itp) w fellow peta w stable u npc za pomocą potion of evolution

311011407572755925230.jpeg

 

 

 

444841407572755925230.jpeg

 

 

 

 

 

 

No i to by było na tyle z mojej strony, jeśli poradnik spodobał Ci się , proszę o zostawienie Lubie To, mobilizuje mnie to do dalszej pracy, jeżeli znalazłeś jakiś błąd, napisz mi o nim, napewno poprawie.Pozdrawiam

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Sorki, przez ten pospiech chciałem zdobyć kidmoda i byłem tym zajęty, dzięki za uwage zaraz pododaje pare info i popoprawiam. Pozdrawiam ;)

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Poradnik nie aktualny...

Nie ma: Szarego Wilka, Białego Wilka, Kolorowego Kruka, Niedźwiedzia, Pingwina, Kangura

Nie ma też petów transportujących... Mogę przejąć poradnik?

Jeżeli odpowiadasz, oznacz mnie

@"Lasto Vorde"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mimo, że nie ma zaktualizowanych niektórych petów, to temat odpinam, ale ma zostać, bo przyda się po części nowym osobom. ;)

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Silkroad] Pety - Nasze zwierzaki w silkroadzie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...