Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Gastrooo vs MistrzOstrza


Gastrooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czesc gastro jak ciasto bede Cie dzis zjadal

ma gastro bo na sto gram 1 zjaral

reszte dal dla krow by otrzymac lepszy nabial

''czytalem to na necie'' zwiezle opowiadal

pytam - chyba nie wierzysz w ten p********y banal

chlopak sie zalamal i zaczal walic w kanal

to trudne byla dla mnie to ogromna rana

stracilem 100 grama i swego kompana

 

nie spalem do rana, ciagle o tym myslalem

czemu go zabrales? w niebiosa krzyczalem

ujrzalem z oddali dlon wielkosci fali 

byla to dlon boga z jointem miedzy palcami

spytal chcesz zajarac? to pakuj sie chodz z nami

spakowalem majtki, kanapki od mamy

trzymaj sie mocno bo juz nie wracamy.

na szczescie juz nie pale, przestalem miec omamy.

 

taka humorystyczna zwrota 
Opublikowano

Ty wez przestan pierdolic ,te swoje klamstwa frmazony

Swiat piekny urojony twoj umysl chyba nie jest zimeczku zdrowy

To napewno przez te jointy,argumenty takie ze masakra

A pewnie pisales upalony ,biegnac nago przez polowe miasta

 

Nie pokazuj sie wiecej na rejonie marny maly pozerku

Ja pije piwko na oriencie a ty tylko szukasz pretekstu

Jak siedziec w domu bo jest poprostu latwiej

Siedziec na kompie niz isc zaprzyjaznic sie ze swiatem

 

Tutaj brat dla brata bratem a dla ciebie nie ma miejsca

Wiem ze masz juz gacie po tych pierwszych wersach

Ciagle siedziec na chacie to jest ziomeczku męka

Lepiej idź zrob petle i sie ze swiatem porzegnaj

 

Bo tutaj chlopak zataczasz sobie bledne kolo

Tam nie bedziesz sie zmagal z twoja klasą piontom

Toniesz jak dziurawy ponton i na co ci to bylo

No ja pytam bo to co dotychczas gadasz chyba ci sie przysnilo

ELO!

 

99641173843061521997.jpg

 

Opublikowano

Głosuję na Gastrooo, dużo lepszy Diss napisał, niż MistrzOstrza, który miał być humorystyczny a wyszedł strasznie dziecinny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...