Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Komendy --- Wszystkie Po Polsku


ziolek190

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UP@@

Te wszystkie komendy juz są

 

 

EDIT@@

 

Kamils007@@

Jezeli to stronka Mrocznego to zgodzilem sie na skopiowanie poradnika

 

 

Opublikowano

prosił bym o takie id :

 

dzwonek 70 i 75 lvl

 

opancerzenie konia (nie księga opancerzenia)

 

daggi na 60 lvl (nie chakramy tylko inne takie z dużym dmg)

であるSpidoo

Opublikowano

co to znaczy komenda /set cube czy tam set_cube, bo kiedyś jak na plu pisałem to wyskakuje, że musisz mieć otwarte okno budowlane

Opublikowano
prosił bym o takie id :

 

dzwonek 70 i 75 lvl

 

opancerzenie konia (nie księga opancerzenia)

 

daggi na 60 lvl (nie chakramy tylko inne takie z dużym dmg)

 

dzwonka na 70 nie mam na 75= 5129

 

opancerzonego konia=50052

 

nie mam 2 nozy na 60 xD tu masz id:

1090-1099 Chakram

1100-1109 Smoczy Noz

1110-1119 Noz Blyskawicy

1120-1129 Noz Siamese

1130-1139 Skrzydla Demona Chakram

1140-1149 Zabkowany Noz

1150-1159 Swietlisty Noz

1160-1169 Noz Strumienia

1170-1179 Kozik Czarn. Lisc.

4030-4039 Ksiezycowy Podw. Noz

4040-4049 Bezduszne Noże (By Xeotran)

Opublikowano

acha WIELKA UWAGA komenda /setskill nazwa id skilla 59 NIEDZIALA !!!!!

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

wszystko ładnie, pięknie. leci 5*

...

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

Opublikowano

A ponoć jest taka komenda co dodaje 9999 siły itp. czy zna ktoś?

ObiTobi - nick w sieci xD DubZ - w mt2

 

Ostatnie Sygny :D!

 

7c1f85049e1e7fec.png

 

0ed1f0960e2a5329.png

 

Obecnie Gram na DKMT2 bo DevilMt2 to porażka już !

 

Mogę zostać GM na jakimkolwiek serwie co oferuj tutaj :

hxxp://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=70657

xx=tt

Opublikowano

@2up

 

jest bo widziałem na filmikach gdzie gościu zabił z szarzy niebieską (zadał 800k a ona nie miała 1hp) śmierć zresztą kolega też mi o tym mówił.

ObiTobi - nick w sieci xD DubZ - w mt2

 

Ostatnie Sygny :D!

 

7c1f85049e1e7fec.png

 

0ed1f0960e2a5329.png

 

Obecnie Gram na DKMT2 bo DevilMt2 to porażka już !

 

Mogę zostać GM na jakimkolwiek serwie co oferuj tutaj :

hxxp://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=70657

xx=tt

Opublikowano
I mam pytanie, jest id na marmur polimorfii, żeby dało się zamienić np. w ripera? Komenda /poly nic nie zmienia w dmg.

 

 

id na mamur masz w spisie ale w przypadku gma on nie działa...

 

dzwonka na 70 nie mam na 75= 5129

 

opancerzonego konia=50052

 

nie mam 2 nozy na 60 xD tu masz id:

1090-1099 Chakram

1100-1109 Smoczy Noz

1110-1119 Noz Blyskawicy

1120-1129 Noz Siamese

1130-1139 Skrzydla Demona Chakram

1140-1149 Zabkowany Noz

1150-1159 Swietlisty Noz

1160-1169 Noz Strumienia

1170-1179 Kozik Czarn. Lisc.

4030-4039 Ksiezycowy Podw. Noz

4040-4049 Bezduszne Noże (By Xeotran)

 

Dzięki wielkie za id dzwonka... 5 leci

Opancerzenie sprawdze i jak będzie działać to napisze....

であるSpidoo

Opublikowano

zna ktoś komendę na kasę? a i jak zrobić żeby pokazał się item w ekwipunku..... jestem GM a nie działa mi komenda np na metiny i inne tylko skile na p mi działają..

napisze ktoś jak poprawnie wpisać komendę np na metina....

 

Opublikowano

kooozak wszystkie działają ;D thx wielkie PS nie jestem pierwszy który to pisze ale... KOMENDA NA ŚNIEG TO /xmas_snow 1 albo 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...