Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwiększenie wypadania rudy


ZielonkowatY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozwinięta umiejętność górnictwa czyli ? 


A podasz gdzie występuje najwięcej rudy ? 


A podasz gdzie występuje najwięcej rudy ? 


A podasz gdzie występuje najwięcej rudy ? 

Opublikowano

Rozwinięta umiejętność górnictwa czyli ? 

A podasz gdzie występuje najwięcej rudy ? 

A podasz gdzie występuje najwięcej rudy ? 

A podasz gdzie występuje najwięcej rudy ? 

Umiejętność górnictwa możesz rozwinąć czytając przewodnik do górnictwa. Wygląda to tak: Przewodnik_Do_G%C3%B3rnictwa.jpg

Jeżeli chodzi o rudy, to zależy jaki typ Cię interesuje, na każdej mapie są inne rudy. :)

Opublikowano

Umiejętność górnictwa możesz rozwinąć czytając przewodnik do górnictwa. Wygląda to tak: 728661407323233179206.jpg

Jeżeli chodzi o rudy, to zależy jaki typ Cię interesuje, na każdej mapie są inne rudy. :)

 

z tego co mi wiadomo (nie wiem czy wiem dobrze, mogę się mylić) to umiejętność górnictwa jest zbugowana i nic nie daje.

diamentu łzy i amnestu kryształu ebointu 

myślę, że na sohan.

 

Opublikowano

diamentu łzy i amnestu kryształu ebointu

Ametyst - Sohan.

Ebonit - M2/Imha/Dolina.

Diament - M1/M2/Dolina.

Łzy - Sohan, Świątynia.

Kryształ - Świątynia/Pustynia/Dolina.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o Metin2.pl to Tak. Ta umiejętność jest zbugowana - nie działa.

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

diamentu łzy i amnestu kryształu ebointu 

większość w świątyni hwang (tam gdzie wejście do DT)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

diamentu łzy i amnestu kryształu ebointu 

Światynia Harang koło dt

Najlepiej zarabiać na rudach na wejściu do świątyni

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Podobno działa też 'szansa na drop przedmiotów' bransa kolczyki . 

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Najwięcej rud widać na Świątyni Hwang i Orkach.

Na rudach nie zarobisz tyle co na Rybach (a właściwie perłach). Chyba, że robisz to dla siebie.

 

@down

 

fishbot :P

giphy.gif ­

Opublikowano

Najwięcej rud widać na Świątyni Hwang i Orkach.

Na rudach nie zarobisz tyle co na Rybach (a właściwie perłach). Chyba, że robisz to dla siebie.

 

Jeżeli, by przetapiał to jakieś 2-3kk za szt. Ja na rybkach nie dałbym rady, bo wynudziłbym się.

Opublikowano

Zarabianie na rudach poszlo juz troche w odstawke aczkolwiek jakbys zbieral tylko te najpotrzebniejsze rudy czyli biale zloto , ebonit , niebianskie lzy to moze w jakiejs wielkiej skali byloby to oplacalne ale taki zarobek "weekendowy" lub "bo mi sie nudzi" to rudy niestety nie sa dobrym wyjsciem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...