Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

O której godzinie są lodo ?!


iVolpo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałbym się zapytać o system lodołamaczy jest to mo bardzo potrzebne :)) Interesuje mnie tylko  1-25 :))  POZDRAWIAM Czekam na szyką odp :D

Opublikowano
  • Kanał 1: 1-15 -> 15-25 -> 20-35 -> 30-45 -> 40-55 -> 50-99 -> 1-15
  • Kanał 2: 15-25 -> 20-35 -> 30-45 -> 40-55 -> 50-99 -> 1-15 -> 15-25
  • Kanał 3: 20-35 -> 30-45 -> 40-55 -> 50-99 -> 1-15 -> 15-25 -> 20-35
  • Kanał 4: 30-45 -> 40-55 -> 50-99 -> 1-15 -> 15-25 -> 20-35 -> 30-45
  • Kanał 5: 40-55 -> 50-99 -> 1-15 -> 15-25 -> 20-35 -> 30-45 -> 40-55

Każdy lodołamacz zaczyna się 15 min. po zakończeniu poprzedniego.

giphy.gif

Opublikowano

@Press1 o ile mi waidomo to tak juz nie jest, wziales z glownego forum nostale, ale jest przestarzaly teraz sa tez 70-85 itp... wiec mysle ze zmienilo sie tez odnosnie co ile sie odbywaja i w jakiej kolejnosci

 

@topic jak sprawdzalem to na ch 4 byl lodo o godzinie 3:02 przedzial 50-70 a o godzinie 3:11 na ch 5 bylo 70-85 wiec mozna sobie wyliczyc jak to idzie... natomiast 5m po skonczeniu sie lodo na ch 5, na ch 3 bylo takze 70-85.

 

Jak ktos wyliczy to moze sie podzielic, mi rowniez przydaloby sie takie cos :D a z matmy nie jestem najlepszy :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...